LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W LUCCA

52 zdjęć
Kilka kilometrów od Lucca jest na sprzedaż ta wspaniała luksusowa willa.
Wykonana w stylu Art Nouveau charakteryzuje się typową wieżyczką, rezydencja ta jest prawdziwym klejnotem architektury, gdzie powierzchnia wewnętrzna i zewnętrzna łączą się w harmonijny i zrównoważony sposób.
Nieruchomość znajduje się na trzech poziomach o łącznej powierzchni 1300 metrów kwadratowych.
Luksusowe, marmurowe schody prowadzą od jednego piętra na drugie, aż na strych i otwartą wieżę z panoramicznym widokiem, wzbogaconej przez masywne kolumny i łukowate otwory, które otwierają się na ogród i piękną okolicę.
Wśród najbardziej charakterystycznych pokoi w luksusowym domu są zdecydowanie majestatyczny pokój myśliwski z dużym kominkiem, ozdobiony majestatycznymi łukowatymi, zdobionymi oknami, które pozwalają na naturalne światło. Wspaniałe witraże znajdują się w całej nieruchomości, szczególnie na parterze, gdzie zachowano orginalne okna z okresu budowy. Piwnica do przechowywania win biegnie wzdłuż obwodu budynku.
Białe inkrustowane kolumny, podłogi z motywami dekoracyjnymi, kryształowe żyrandole, majestatyczne drewniane drzwi dodają atmosfery elegancji i ponadczasowego wyrafinowania.
Na zewnątrz niezwykłej willi na sprzedaż otwiera się 22 ha gruntów, z których 3,5 ha to piękne zadbany park, poza pięknym ogrodem który należy przejść by dojść do głównego wejścia.
Obecnie rezydencja nie posiada basenu, ale ma miejsce i możliwość realizacji i wzbogacenia komfortu który nieruchomość oferuje.
informacje techniczne
Region: Toskania
Miasto: Lucca

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1300 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 22 ha

3 piętra
Wieżyczka
Poddasze
Piwnica
Park: 3,5 ha
Możliwość budowy basenu

Toskania - Lucca: Piza 30 km - Florencja 62 km - Lucca 15 km - Forte dei Marmi 37 km - Golf Club 5 km – termy 18 km - ośrodki narciarskie 48 km – lotnisko Piza 39 km - autostrada: 15 km
Ref: 1077
cena: € 3.200.000

wille w toskanii

willa lucca
lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Ta wspaniała willa w stylu secesyjnym znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście wiecznego piękna i wspaniałej historii. Prawdopodobnie jest to starożytna osada Ligurii według niektórych historyków, ale swoje pochodzenie zawdzięcza etruskiemu pochodzeniu. Lucca, bogata w luksusowe obiekty i budynki o wielkim prestiżu historycznym i architektonicznym, zawsze zachowuje wiele nienaruszonych cech typowych dla czasów starożytnych: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajęta przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca stała się jedną z najważniejszych stolic królestwa Lombardii. Z biegiem lat Lucca była pod panowaniem wielu osobistości, pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza, takie znaczenie i wspaniałość jest zachowana do dziś.