LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W LUCCA

50 zdjęć

W pięknej okolicy Lucca, jest na sprzedaż elegancka luksusowa willa z początku '900.
Nieruchomość otoczona jest 7 ha gruntów, z których część to zagajnik sosnowy, jest całkowicie ogrodzona a poza nim gości, duży trawnik z grillem i piecem do pizzy, altankę oraz basen o 50 metrach kwadratowych ze słoną wodą. Tutaj znajdują się również trzy zadaszone miejsca parkingowe.
Elegancki podjazd prowadzi do głównego wejścia kompleksu, składającego się z dwóch oddzielnych budynków.
Główna willa, której architektura jest przykładem secesji, ma wewnętrzną powierzchnię 948metrów kwadratowych, tak rozmieszczonych: na parterze znajduje się duży salon, jadalnia, kuchnia, dwa tarasy, gabinet, podwójna sypialnia i łazienka; pierwsze piętro składa się z pięciu sypialni, w tym trzy dwuosobowe i trzy łazienki.
Dependance dodana do luksusowej willi na sprzedaż, o powierzchni 142 metrów kwadratowych, na parterze posiada salon z kominkiem i łazienką, na pierwszym piętrze znajduje się kuchnia z jadalnią, która prowadzi do dużego tarasu, trzy sypialnie i dwie łazienki.
Wnętrza są jasne, bardzo dobrze wykończone i posiadają dekory na sufitach, chraktryzują się eleganckimi podłogami i meblami.
To prawdziwy klejnot położony w samym sercu Lucca, w otoczeniu zieleni, w pobliżu słynnej stolicy Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca

Typologia: luksusowa willa z basenem

Willa: 948 mq
Dependance: 142+212 mq
3 tarasy
9 pokoi
5 łazienek
Bilard
7 ha ziemi
Basen 50 mq
Grill
3 zadaszone miejsca parkingowe

Toskania - Lucca: Piza 20 km - Florencja 62 km - Lucca 15 km - Versilia: 18 km  - Golf club 5 km - kąpieliska termalne 18 km – wyciągi narciarskie 48 km – lotnisko Piza 39 km - autostrada: 15 km

Ref: 1026
cena: € 3.500.000

willa lucca

nieruchomości toskania
wille z basenem

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Ta przepiękna, luksusowa willa z basenem i dependance znajduje się w Toskanii, w Lucca, mieście wielkiego piękna, bogatej i kontrowersyjnej historii: rodzi się jako wieś w Ligurii według niektórych historyków, jej pochodzenie jest etruskie według innych ekspertów. Lucca jest pełna luksusowych nieruchomości i obiektów o dużym historycznym prestiżu, nadal utrzymuje wiele cech typowych dla dawnych czasów, takich jak, forum, romańskie kościoły.
Zajmowana przez Gotów, potem przez Bizancjum, Lucca stała się najważniejszą stolicą królestwa Longobardii. Z biegiem lat, podlegała różnym władzom, pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza o wielkim znaczeniu i wielkości, która jest dzisiaj nadal widoczna.