LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W LUCCA

58 zdjęć

Zbudowana w XV wieku, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa w Lucca, która ma nadal oryginalny, sugestywny wygląd z kamienia.
Budynek główny z około 890 metrami kwadratowymi na dwóch piętrach, posiada piwnicę, młyn i garaż; jest otoczona dwoma dependance w rustykalnym stylu i otoczona bujnym i zadbanym parkiem i jedenastoma hektarami ziemi z około siedmiusetoma pięknymi oliwnymi drzewami. Na parterze nieruchomości znajdują się typowe piwnice i pomieszczenia przeznaczone do celów rolniczych, na pierwszym piętrze znajdziemy dostęp do samego domu, z dwoma przestronnymi salonami, jadalnią i kuchnią z tarasem, gabinetem i łazienka. Na drugim piętrze mieści się część sypialna, sypialnie posiadają garderobę i łazienki. W całej willi znajdują się podłogi z wyrafinowanej toskańskiej terakoty.
Kilka metrów od nieruchomości znajduje się wspaniały basen, który dopełnia uroku posiadłości w Lucca.
Dwie dependance, pierwsza o 190 metrach kwadratowych i druga o 175 metrach kwadratowych, to stare stodoły, które zostały doskonale odrestaurowane i przekształcone w eleganckie i luksusowe rezydencje, które posiadają trzy pokoje, oprócz kolejnego basenu. Są one wyposażone we wszelkie udogodnienia i wykończone z wysokiej jakości materiałów.
Ta wspaniała, luksusowa toskańska willa na sprzedaż w Lucca to idealne miejsce, gdzie można cieszyć się spokojem oferowanym przez wspaniały krajobraz Toskanii, w zaciszu graniczących łąk pachnących krzewami oleandrów, które wychodzą na las, na zielone wzgórza i zapierające dech w piersiach widoki na Garfagnana.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: toskańska willa – toskańska posiadłość

Powierzchnia wewnętrzna: 1255 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 110000 mq

Dwie dependance
Dwa baseny

Toskania – Lucca: Piza 30 km - Florencja 80 km - Lucca 5 km - Forte dei Marmi 45 km - Golf club Vicopelago 12 km - kąpieliska termalne 20 km - lotnisko Piza 35 km – zjazd z autostady Lucca Est: 10 km.

Ref: 0888
cena: Od 5mil do 10mil

toskańska posiadłość

willa toskania sprzedaż
willa teren lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania Lucca
Toskania – Lucca. Elegancka, luksusowa willa znajduje się w Toskanii, w Lucca, miasto wielkiego piękna, bogatej i kontrowersyjnej historii: rodzi się jako wieś w Ligurii według niektórych historyków, jej pochodzenie jest etruskie według innych ekspertów.
Lucca, pełna luksusowych willi i luksusowych nieruchomości, nadal utrzymuje wiele cech typowych dla czasów starożytnych: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajmowana przez Gotów, potem przez Bizancjum, Lucca, dom wspaniałej luksusowej willi na sprzedaż, stała się najważniejszą stolicą królestwa Longobardii.
Z biegiem lat, podlegała różnym władzom; pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza o wielkim znaczeniu i wielkości, która jest dzisiaj nadal widoczna.