LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W LUCCA

76 zdjęć
Ta niezwykła, luksusowa willa na sprzedaż w Lucca znajduje się w jednym z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych miejsc Toskanii, zanurzona w zieleni otaczających wzgórz.
Pochodząca z XVII wieku, została całkowicie odnowiona w 2005 roku, kiedy dokładne prace budowlane w pełni skonsolidowały oryginalną konstrukcję i fundamenty dając nieskazitelny wygląd który można dzisiaj zobaczyć, wynik kompromisu między nowoczesnym estetycznym smakiem i utrzymaniem tradycji architektonicznych miejsca.
Imponująca luksusowa willa na sprzedaż w Toskanii posiada dwa piętra plus strych, o łącznej powierzchni 710 metrów kwadratowych. Na parterze, oprócz cennej prywatnej kaplicy, znajduje się kuchnia z jadalnią, dwa pokoje dzienne, łazienka z małym przylegającym pokojem używanym jako garaż; eleganckie kamienne schody prowadzą do przedpokoju, który zaprasza na pierwsze piętro, aby następnie doprowadzić do pokoju dziennego z jadalnią, kuchni i spiżarni, dwóch sypialni i łazienki; wreszcie na poddaszu mieści się kuchnia ze spiżarnią, jadalnia, salon i trzy przestronne sypialnie z dwoma łazienkami. Każdy pokój jest elegancko urządzony i gustownie oświetlony, pozwalając wpaść naturalnemu światłu, również okna pokazują wyjątkowy widok.
Na zewnątrz, wokół nieruchomości znajduje się ogród o 2000 metrów kwadratowych, ze wspaniałym basenem otoczonym posągami, kwitami, które wykładają podłogę panoramicznego tarasu z widokiem na dolinę, cyprysami, antyczną studnią po północnej stronie i świecki, ogromny dąb, który działa jako strażnik luksusowej willi w Lucca.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca

Typologia: luksusowa willa – historyczna willa

Powierzchnia wewnętrzna: 710 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2000 mq

3 piętra
5 sypialni
4 łazienki
Basen
Prywatna kaplica
Antyczna studnia
Prywatny parking

Toskania – Lucca: Piza 30 km - Florencja 80 km - Lucca 10 km - Forte dei Marmi 20 km - klub golfowy Vicopelago 12 km - kąpieliska termalne 20 km - lotnisko Piza 30 km.

Ref: 0698
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowa willa toskania

luksusowa willa lucca
historyczna willa toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca. Elegancka, antyczna willa znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście wielkiej urody, bogatej i kontrowersyjnej historii: rodzi się jako wieś Ligurii według niektórych historyków, ma swoje znaczenie od pochodzenia etrusków według innych ekspertów. Lucca, pełna luksusowych willi i nieruchomości o historycznym prestiżu nadal zachowuje wiele cech starożytności: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajmowana przez gotów, a potem bizańczyków, Lucca, dom wspaniałej luksusowej willi na sprzedaż, staje się później jednym z najważniejszych stolic królestwa longobardów. Z biegiem lat, nastąpiły różne domeny; pewne jest, że od tego momentu Lucca jest jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza o znaczeniu i wspaniałości, która jest dzisiaj nadal widoczna.