LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W LOMBARDII

full screen
58 zdjęć

Ta cudowna willa na sprzedaż w Lombardii jest typową konstrukcją dworu z XVII wieku, o czym świadczy jej wyraźny architektoniczny kształt.
Cały obiekt zajmuje powierzchnię ponad 2000 metrów kwadratowych, w tym główną willę, która jest rozłożona na 3 piętra plus piwnica, dependance na dwóch piętrach i rustyk.
Kamienie i głazy, które tworzą solidne mury to charakterystyczne materiały, wypracowane z wielką wprawą i precyzją. Elewacja ma spadzisty dach z rustykalnym okapem, pod którym znajduje się pięć jajowatych okien typowych dla okresu, z których dwa są również na tyłach; również pierwsze piętro posiada pięć prostokątnych okien, cztery na parterze, w środku znajdują się drzwi z łukiem oparte na kwadratowych słupach. Z prawej strony przedniej wieży znajduje woliera.
Wchodząc do głównej willi jesteśmy witani przez pokój do którego wchodzi się z kuchni z kominkiem z barokowymi liniami, pomieszczenie gospodarcze i studnię.
Wielki salon luksusowej willi na sprzedaż posiada piękny kominek. Może on być przypisany do XVI wieku, wyprodukowany przez wenecką fabrykę. Nawet fresk, znajdujący się na wprost schodów przedstawia Niepokalaną, rodzaj pracy artystycznej typowej dla XVII i XVIII wieku.
Wszystkie wejścia do pokoi, w tym cztery przestronne i eleganckie sypialnie posiadają nadproża i0 ramy z kamienia.
Właściciele, którzy mieszkali w tym uroczym kompleksie starannie utrzymali szczegóły dziedzictwa historycznego i architektonicznego, które czynią ten obiekt tak ekskluzywnym, jedyny dowód tego, co było niegdyś kwitnącym rolniczym lennem.

informacje techniczne

Region: Lombardia
Miasto: Mantova

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 2060 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3 ha

Willa: 1800 mq - 3 piętra + piwnica
Dependance: 200 mq - 2 piętra
Rustyk: 60 mq
4 sypialnie
5 łazienek
Centrum odnowy biologicznej
Basen
Możliwość budowy lotniska dla śmigłowców
1 hektar ziemi przeznaczony do uprawy winnic winogron Corvina / Merlot
Możliwa rozbudowa zabudowania o 900 mq

Lombardia: Mantova 10 km - Mediolan 120 km - Como 200 km - Venezia 150 km

Ref: 1011
cena: € 2.800.000

luksusowa willa basen

mantova wille
mediolan wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Mantova

Jeden z głównych ośrodków włoskiego renesansu, miasto Mantova jest obecnie wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Bijące serce regionu, kluczowe w rozwoju biznesu półwyspu, znajduje się także w pobliżu znanych miejsc sztuki i kultury, a także części naturalnego środowiska o wyjątkowej urodzie. Tu znajdują się obszary płaskie i wzgórza, są tu żyzne ziemie, podlewane przez główne rzeki, krajobrazy są zaznaczone przez winnice, przez malownicze okolice można podążać pieszo lub konno, znajdziemy tu znaczące przykłady architektury, zwłaszcza ze średniowiecza. Istnieje wiele luksusowych willi, które można podziwiać w tych okolicach, dzięki którym można cieszyć się niezwykłą jakość życia.