LUKSUSOWA WILLA, NA SPRZEDAŻ W LIVORNO

60 zdjęć
Z malowniczym widokiem na morze i miasto Livorno, jest ta luksusowa willa na sprzedaż.
Znajduje się w bardzo ekskluzywnym kurorcie znanych osobistości włoskich i zagranicznych (którzy opuścili w czasie wille, parki i historyczne artefakty), willa z widokiem na krajobraz wyjątkowej urody i uroku, ze wspaniałym widokiem na morze i wyspy archipelagu Toskanii.
Malownicza i imponująca, z białą fasadą otoczoną podwójnymi schodami, toskańska willa na sprzedaż ma liczne tarasy i ganki, z których wzrok gubi się w zapierającym dech w piersiach krajobrazie. Dzięki słonecznej i wyjątkowej lokalizacji, rezydencja wita gości relaksem wysokiej klasy: basen i okolicy są prawdziwą wizytówką dla nieruchomości, która jest sama w sobie przepiękna.
Całkowicie odnowiona z wysokimi standardami jakości, starannie zaprojektowana w stylu, gdzie nowoczesne udogodnienia komponują się z dyskretną elegancją, dom został wyposażony w najbardziej zaawansowane narzędzia techniczne niezbędne w celu poprawy komfortu mieszkania.
Każdy element charakteryzujący wnętrza willi na sprzedaż w Livorno potraktowano z opieką i poszukując najlepszych materiałów; ściany wzbogacone przez wenecki stiuk, sufity z eleganckich gzymsów gipsowych, podłogi z najlepszym parkietem, łazienki i schody pokryte szlachetnym marmurem Carrara.
Drzwi wykonane są z litego drewna, ręcznie malowane, panele, schody, balustrada wewnętrzna wykonana jest z żeliwa o niestandardowej konstrukcji, duże okna zapewniają niezrównaną jasność wnętrza, na zewnątrz pomieszczenia są wyłożone kamieniem francuskim.
Nie ma wątpliwości, że jest to dbałość o szczegóły, metodyczne i precyzyjne, niepozostawiające miejsca na wątpliwości; każdy zakątek cudownej nieruchomości podkreśla jej wartości wewnętrzne i jej piękno.
Miasto Livorno, zaledwie kilka minut od toskańskiej willi na sprzedaż, z licznymi lokalami rozrywkowymi oraz z doskonałą lokalizacją, zaledwie kilka kilometrów od portu, międzynarodowego lotniska w Pizie i głównych miast Toskanii, Livorno idealne miejsce do zorganizowania willi dla tych, którzy chcą żyć w środku natury, w otoczeniu luksusu i wyrafinowania, nie rezygnując z obywatelskich udogodnień.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Livorno
Lokalizacja: morze

Typologia: willa morze Toskania - luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 840 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 820 mq

Główna willa:
4 sypialnie
1 pokój dzienny
4 łazienki
1 kuchnia
1 jadalnia
2 obszary usługowe


Apartament 1:
1 pokój dwuosobowy
1 łazienka
1 pokój dzienny
1 jadalnia
1 kuchnia
1 obszar usługowy


Apartament 2:
1 pokój dwuosobowy
1 łazienka
1 pokój dzienny / kuchnia
1 obszar usługowy


Apartament 3:
1 pokój wielofunkcyjny
1 łazienka
1 szatnia
3 obszary usługowe

Podwójny garaż
Basen 9 x 4,5 + hydromasaż

Toskania - Livorno. Piza 25 km - Lotnisko Galileo Galilei 20 km - Forte dei Marmi 50 km - Castiglioncello 15 km - Florencja 90 km - Siena 140 km.

Ref: 0731
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowa rezydencja

ekskluzywna rezydencja
wille na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Livorno

Toskania - Livorno: docierane przez morze, przez kanały Medicei wnikjące do wnętrza zabytkowych dzielnic miasta, Livorno, dom prestiżowej willi na sprzedaż, ma urok gruntów Toskanii otaczanych przez Morze Śródziemne. Tu, w XIX wieku, powstały pierwsze nadmorskie kurorty w Europie wraz z samą ideą wakacji nad morzem.
Livorno ma piękny deptak pełen zieleni, który ciągnie się wśród palm i tamaryszku wzdłuż klifów, piaszczystych plaż i skał wypracowanych przez wiatr i fale. Wzdłuż alei graniczącej z plażą, znajdują się małe sosny, gdzie mieszczą się wystawy malarstwa, secesyjne wille, prestiżowe wille, charakterystyczne krużganki, porty i przystanie i zielony hipodrom Caprilli.
Z Terrazza Mascagni otwierają się piękne widoki na Capraia i Gorgona, wyspy archipelagu Toskanii i Korsyki. Panoramiczna ulica ciągnie się wzdłuż Quercianelli i Castiglioncello klifów i krystalicznego morza, raju dla wędkarzy i płetwonurków.