LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W GROSSETO

62 zdjęć

Zanurzona w zielonych wzgórzach Grosseto, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa z basenem.
Na 211 metrach kwadratowych głównej nieruchomości, do której można dojść przez panoramiczny taras z ceglanymi kolumnami, który charakteryzuje i dodaje osobowość elewacji, znajduje się komfortowa dependance o 57 metrach kwadratowych z dwoma sypialniami, salonem, kuchnią i łazienką, natomiast główny dom posiada pięć sypialni, dwie dwuosobowe, dwie jednoosobowe, jedna jest obecnie wykorzystywana jako kuchnia, oraz cztery łazienki.
Główny salon jest przestronny i jasny, urządzony w ciepłych kolorach, wykończenia z cegły wyróżniają się na tle bieli, drewniane belki ogrzewają atmosferę a podłogi z marmuru z dekoracyjnymi motywami dodają wyrafinowanej elegancji.
Na piętrze, które jest dostępne przez piękne schody z żelazną balustradą znajduje się duży panoramiczny taras z dużymi szklanymi drzwiami, który dodatkowo upiększa tą luksusową willę na sprzedaż.
Zewnętrznie obiekt otoczony jest 7000 metrów kwadratowych gruntów wykorzystywanych jako sady i gaje oliwne; dziedziniec przed domem posiada także wspaniały basen z pięknym widokiem na okolicę, który jest dostępny przez schody, które prowadzą również do obszaru salonu / jadalni zadaszonych elegancką żelazną strukturą, które mogą być używane do jadalnia na świeżym powietrzu lub po prostu jako salonik do wypoczynku.
Luksusowa willa w Grosseto wyposażona we wszystkie pożądane udogodnienia, położona w krajobrazie bujnej roślinności, gdzie bliskość morza gwarantuje oferuje ciepły klimat przez cały rok.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Grosseto

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 268 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 7000 mq

Główna willa:
5 sypialni
4 łazienki

Dependance:
2 sypialnie
Salon
Kuchnia
Łazienka

Basen
Tarasy z panoramicznym widokiem
Marmurowe podłogi
Wykończenia wewnętrzne i zewnętrzne z cegły
Obszar jadalny na świeżym powietrzu
Grunt z sadem i gajem oliwnym

Toskania - Grosseto. Grosseto 30 km - Follonica 50 km - Tarquinia 50 km - Jezioro Bracciano 80 km - Castiglion della Pescaia 40 km.

Ref: 0983
cena: Do 2,5mil

real estate toskania

luksusowe wille z basenem
luksusowe wille grosseto

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Grosseto

Toskańskie wybrzeże jest znane na całym świecie i cenione za piękno krystalicznie czystej wody i środowiska naturalnego typowo śródziemnomorskiego, bogatego w bujną roślinność.
Obszar Grosseto, i południe regionu, został wielokrotnie nagrodzony przez Legambiente i Touring Club za doskonałą ochronę środowiska i jakości krajobrazu.
Duże zapotrzebowanie na luksusowe nieruchomości na sprzedaż w Grosseto i województwie sprawiło, że w ostatnich latach wzrosła liczba budowy, i zawsze z najwyższym szacunkiem dla środowiska, dziś ten obszar jest szczególnie znany i pożądany.