LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

40 zdjęć
Zbudowana na początku 900, ta piękna, luksusowa willa w Forte dei Marmi jest teraz na sprzedaż.
Położona w Versili, w środku pomiędzy Forte dei Marmi i Marina di Pietrasanta, w jednym z najbardziej znanych i na szczeblu krajowym nadmorskich promenad wzdłuż wybrzeża Toskanii, willa na sprzedaż ma jasny styl secesyjny, bardzo modny w latach, w których willa została zbudowana.
Konstrukcja jest w zgodzie z głównym stylem, jest wieżyczka, klasyczny element architektoniczny dawnego czasu, obecnie zawsze obecna i fascynująca.
Luksusowa willa w Toskanii zachowała swoją nienaruszoną świetność, dzięki stałym i starannym pracom konserwatorskim, które zachowały piękno i niepowtarzalność.
Obiekt jest chroniony przez kute ogrodzenia na całym obwodzie, które pasują dobrze w kontekście budowy strukturalnej. Na zewnątrz, pozwala na parkowanie dużej liczby samochodówdzięki dużym przestrzeniom.
Na 1500 metrów kwadratowych parku, oprócz bujnej roślinności, jest idealnym miejscem na piękny basen z podgrzewaną wodą, ozdobiony niebieskimi mozaikami z perłowym połyskiem i marmurem. Ogród jest więc postrzegany jako oaza relaksu niezwykłej elegancji, wyrafinowany i intrygujący.
Wnętrze willi w Forte dei Marmi jest rozłożone na łączną powierzchnię 500 metrów kwadratowych. Pokoje są eleganckie i gustownie urządzone. Istnieje wiele specjalnych prestiżowych elementów jako podłogi i gotowe produkty, marmurowe kominki, szlachetne i wyrafinowane meble o wielkiej wartości.
Wszystko to pomaga stworzyć luksusowy efekt: toskańska willa na sprzedaż w Forte dei Marmi jest skonfigurowana jako wyraźny przykład włoskich luksusowych nieruchomości o wielkiej wartości i na wysokim poziomie.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: toskańska willa - willa na sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1500 mq

Powierzchnia mieszkalna
5 sypialni
7 łazienek
Loggia
Tarasy
Zadaszenie
Piwnica
Depandance

Park
Parking
Basen

Toskania - Forte dei Marmi. Forte dei Marmi: 3 km - Florencja: 110 km - Lucca: 35 km - Piza: 37 km - Viareggio: 15 km - lotnisko Piza: 43 km - Autostrada A1, zjazd Versilia - 6 km.

Ref: 0587
cena: € 5.000.000

willa w toskanii

toskańska willa
prestiżowa rezydencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

FORTE DEI MARMI

Toskania - Forte dei Marmi. Z intensywnego niebieskiego koloru morza  do zieleni grubego kasztanu, od szerokich plaż do górskich szczytów, przez delikatne wzgórza pokryte drzewami oliwnymi. Oto jesteśmy w Marina di Pietrasanta, Toskania, lokalizacja, która oferuje zróżnicowaye i bogaty krajobraz: malownicze wioski, stare młyny, trasy przez lasy, doliny, łąki i góry oraz imponujące kamieniołomy marmuru. Miejsce na wsi o bogatej historii, środowisku naturalnym i ludzkim, bogate we wspaniałe i ekskluzywne luksusowe wille.
Ośrodek położony jest wzdłuż wybrzeża Morza Tyrreńskiego i oferuje chłodne lasy sosnowe i piaszczyste plaże, które pochylają się delikatnie w kierunku morza.
Pietrasanta zawsze charakteryzuje się eleganckim przepychem, widoczne nawet w luksusowych willach na sprzedaż. Miasto żywej kultury zgodnej z oczekiwaniami od obróbki marmuru, który ściągnął do miasta kulturę i sztukę, osobistości takie jak: Michelangelo Buonarroti, Botero, Mitoraj i Calatrava. Park Versilia, sąsiedniej willi i bar Bitwy Imperium Rzymskiego, jest domem dla sezonu kulturalnego z teatrem, wystawami, dyskusjami i wieloma innymi imprezzmi, stał się wydarzeniem kulturalnym o interesie narodowym.