LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

7 zdjęć
W Vittoria Apuan, jednym z najbardziej ekskluzywnych i zastrzeżonych obszarów Forte dei Marmi w Toskanii, jest na sprzedaż technologiczna willa z design o 530 metrach kwadratowych całkowicie otoczona 1900 metrów kwadratowych bogato obsadzonego ogrodu.
Drugie piętro luksusowego domu jest w pełni zajęte przez płaski dach, solarium o 95 metrach kwadratowych, które pozwalają na realizację salonu na świeżym powietrzu, w którym można wypić koktajl z przyjaciółmi w pogodne letnie wieczory.
Na pierwszym piętrze znajduje się sypialnia z łazienką, dwa suites z tarasem o 17 metrach kwadratowych, o łącznej powierzchni 184 metrów kwadratowych. Parter podzielony jest na duży salon, jadalnię, kuchnię z dużą spiżarnią oraz bezpośrednim dostępem do ogrodu. W piwnicy planuje się budowę centrum fitness z siłownią, sauną, łaźnią turecką, garderobą i prysznicem jak również salę bilardową, lokal techniczno-serwisowy i mieszkania dla pracowników serwisu w sumie 184 metry kwadratowe.
W ogrodzie tej luksusowej willi w Forte dei Marmi jest basen infinity o 64 metrach kwadratowych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lukcca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: willa Forte dei Marmi – luksusowy dom
Powierzchnia wewnętrzna: 530 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1900 mq

Pokoje: 5
Łazienki: 7
Pokój dzienny: 2
Kuchnie: 2
Jadalnia: 2

Obszar fitess
Sauna
Łaźnia turecka
Siłownia

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen Infinity: 64 mq
Płaski dach: 95 mq

Toskania: Forte dei Marmi - Lucca: 25 km - Piza: 35 km - Versilia Golf Club 0.5 km - termy i Spa: 20 km - Florencja 86 km - lotnisko Piza: 33 km - zjazd z autostrady: A1 Versilia 2 km.

Ref: 0020
cena: € 4.700.000

forte dei marmi willa

dom toskania
nieruchomości toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - plaża z drobnym i jasnym piaskiem w Forte dei Marmi, ekskluzywnego kurortu Versilia, rozciąga się od Marina di Pietrasanta do Cinquale. Kraj luksusu Toskanii, charakteryzuje się silną obecnością zieleni i willi z dużymi ogrodami. Pierwszy rozwój Forte dei Marmi, na bagnistej ziemi prawie bezludnej, był w XVI wieku, po tym jak Michał Anioł zlecony przez papieża Leona X znalazł drogę do transportu marmuru z Alp Apuańskich do morza: i tylko molo i magazyn były budynkami w osadzie.
Pod koniec XVIII wieku z rekultywacją Leopolda, Forte dei Marmi zaczęło być zamieszkane przez rybaków, robotników marmuru i chłopów. Pod koniec wieku zakończono budowę fortu, który dał nazwę do wspólnocie i w XIX w. wzrósł przemysł marmuru, z wynikającym z tego wzrostem portu. Start Forte dei Marmi rozpoczął się dzięki turystyce, której skromne początki mogą być umieszczone pod koniec XIX wieku, ale szybki wzrost miał miejsce w trakcie pierwszej wojny światowej, kiedy miasto stało się miejscem zamieszkania arystokratycznej elity, przemysłowców i intelektualistów, przywódców finansów krajowych i międzynarodowych, gwiazd sportu i gwiazdy ze świata rozrywki.