LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

41 zdjęć
Toskania, luksusowa posiadłość z widokiem na morze na sprzedaż w Forte dei Marmi, pięknej i luksusowej stolicy na wybrzeżu Toskanii.
Zanurzona w atmosferze kultury i wyrafinowania w połączeniu z wypoczynkiem, które tylko morze Toskanii może zaoferować, luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech daje możliwość spędzeniadnia czasu patrząc na morze z tarasu na dachu z widokiem lub zrelaksować się w komfortowym basenie z podgrzewaną wodą i jacuzzi, które mieści się przed altanką tej nowoczesnej oazy komfortu i orzeźwienia w gorące letnie dni. Luksusowa willa charakteryzują wystawne wnętrza, dekorowane salony pachnące Wschodem, sypialnie wyróżniające się nowoczesnymi symetriami geometrycznymi, ogród z widokiem na Morze Forte dei Marmi wzbogacony jest basenem, co sprawia, że wnętrza stają się przyjemnie harmonijne i romantyczne.
Piękna luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech znajduje się na trzech poziomach oraz dumnie chełpi się uderzającą wieżą z widokiem na morze w Forte dei Marmi. Wejście na parterze wprowadza wiele światła, styl architektoniczny wnętrza zdaje się na przyjmować z ciepłym uściskiem tych, którzy mieszkają w tej luksusowej willi. Drzwi wejściowe posiadają fantastyczną ramę, która zdaje się oddalać nas od rzeczywistości. Na parterze tej eleganckiej nieruchomości otwiera się ogromny, centralny hol z widokiem na białe marmurowe schody prowadzące na pierwsze piętro, trzy z czterech pokoi z łazienką, a następnie, na drugim piętrze, znajduje się piękna sypialnię i studio. Z sypialni na drugim piętrze w luksusowej willi w Forte dei Marmi, dojdziemy do malowniczej i krajobrazowej wieży, którą zdobi elegancki taras na dachu z widokiem na morze. Przestrzeń zewnętrzna tej luksusowej willi jest idealnym miejscem na romantyczny posiłek na świeżym powietrzu i koktajle o zachodzie słońca.
Ten niezwykły, luksusowy dom w Toskanii oferuje elegancję i przestrzeń odpowiednią do unikalnego i ekskluzywnego życia, otoczeniu z wszystkimi wygodami. Dzięki swoim luksusowym pomieszczeniom  z najwyższej klasy komfortem, zadbaną pod każdym względem powierzchnią zewnętrzną i typowo śródziemnomorskim ogrodem możemy poczuć się jak w raju.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Lucca 
Lokalizacja: Forte dei Marmi 
Lokalizacja: Morze 

Typologia: willa w Toskanii – prestiżowa nieruchomość 
Powierzchnia wewnętrzna: 350 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 350 mq

Pokoje: 6 
Pomieszczenie gospodarcze: 1 
Łazienki: 7 
Salon: 2 
Kuchnia: 1 
Jadalnia: 1 
Garaż: 2 samochody 

oraz pomieszczenia pomocnicze i pomieszczenia techniczne 

Wanną z hydromasażem 

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km - Altopascio 55 km - Versilia Golf Club 6 km - Spa i kąpieliska termalne 40 km – lotnisko Piza 42 km.
Ref: 0468
cena: Od 5mil do 10mil

sprzedaż luksusowych willi

toskańskie wille
nieruchomości real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi: elegancka i luksusowa willa z widokiem na wybrzeże Toskanii Forte dei Marmi, nadmorski kurort wypoczynkowy, który wziął swoją nazwę od twierdzy, która znajduje się w samym sercu miasta, zbudowany przez wielkiego księcia Pietro Leopoldo, marmur z Alp Apuańskich, został przetransportowany do nabrzeża, a następnie podjął drogę morską. Kraj luksusu Toskanii charakteryzuje się silną obecnością zieleni, alejami i willami z dużymi ogrodami. Modna dzielnica Toskanii jest miejscem spotkań wielu aktorów gwiazd sportu i gwiazd ze świata rozrywki zarówno z Włoch jak i innych krai.
Rozwój turystyki w Forte dei Marmi pochodzi z początku '900. Rozwój Forte dei Marmi to nadal turystyka, której skromne początki mogą być umieszczone pod koniec XIX wieku. Szybki wzrost miał miejsce w trakcie pierwszej wojny światowej, kiedy miasto stało się miejscem zamieszkania arystokratycznej elity, przemysłowców i intelektualistów, przywódców finansowych  krajowych i międzynarodowych, gwiazd sportu i gwiazd ze świata rozrywki.
Zaludnianie reszty Forte dei Marmi jest dość niedawne i pochodzi z okresu bezpośrednio po rekultywacji Księstwia. Początkowoludność skupiona była wokół fortu, następnie rozszerzyła się błyskawicznie na wioski i obszary wiejskie. Ludności w dużej mierze pochodzi z podnóża gór i Alp Apuańskich. W ostatnich latach kraj był zaangażowany w przeciwną migrację. Tubylcy opuszczali gminę przenosząc się w okoliczne obszary. Z drugiej strony, coraz więcej ludzi, którzy przyjeżdżają jako turyści wybierją Forte dei Marmi jak stały pobyt w luksusowej willi. Nowi mieszkańcy pochodzą głównie z Lombardii i Emilii prowincji Prato, Florencji i Pistoi. W ostatnich latach nastąpił duży napływ ludności rosyjskiej, która aktywnie inwestuje się w lokalną gospodarkę.