LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

20 zdjęć
Kilka kroków od prestiżowych plaż Forte dei Marmi znajduje się ta wspaniała luksusowa willa na sprzedaż. Luksusowy obiekt oferuje unikalną i ekskluzywną pozycję; jest bardzo bliska morza, bliski pięknemu, zabytkowemu centrum miasta i znanym lokalom Versilii, gdzie zabawa jest podniesione do n-tej potęgi.
Posiadanie luksusowej willi w Forte dei Marmi to prawdziwy luksus, zwłaszcza dla turystów zagranicznych, którzy szukają najwyższy komfort, luksusu i zabawy w połączeniu z pięknem regionu, Toskania, która jest kochana na całym świecie.
Splendor domu idealnie komponuje się z tym uroczym kontekstem, przechodząc do upiększania ze swoją ekstremalną elegancją i dostojeństwem.
Willa znajduje się w prywatnej i dyskretnej okolicy, idealnej dla każdego, kto szuka trochę prywatności i spokoju.
Z zewnątrz charakteryzuje się obecnością dużego ogrodu, z częścią z lasem sosnowym, który tworzy zacieniony obszar, w którym można znaleźć odpoczynek w najgorętsze dni; ponadto znajduje się tu piękny obszar living, z ogrodowymi meblami, które nadają się do wypoczynku, ale także do aperitifów i kolacji z przyjaciółmi.
Główna fasada prestiżowej willi jest wzmocniona przez majestatyczne łuki, które tworzą wejście do mieszkania; wykończenia z toskańskiego kamienia dodają akcentu, który przypomina rustykalny styl willi w Chianti.
Bogactwo umeblowanych we właściwy sposób wnętrz, w jakim zostały zaprojektowane przestrzenie znaczą, że cudowną willa na sprzedaż w Forte dei Marmi można uznać za godny przykład międzynarodowego Luxury Real Estate.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Strefa: Forte dei Marmi
Lokalizacja: Morze


Typologia: luksusowa willa na sprzedaż - toskańska willa nad morzem
Powierzchnia wewnętrzna: 350 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1000 mq


Odległość od morza: 200 metrów


Przestronne części dzienne wewnątrz
Duży ogród z sosnami


Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km - Versilia Golf Club 6 km – termy i Spa 40 km – lotnisko Piza 40 km.

Ref: 2588
cena: Od 5mil do 10mil

willa luxury

willa forte dei marmi
willa luxury toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Lucca - Forte dei Marmi:
Popularny kurort Forte dei Marmi bierze swoją nazwę od twierdzy, która znajduje się w samym sercu miasta i marmuru Alp Apuańskich, które były przedmiotem obrotu na morzu.
Do tej pory Forte dei Marmi jest jednym z najbardziej poszukiwanych miejsc przy plaży na całym świecie ze względu na zakup luksusowych willi.
Bliskość morza i obecność znanych klubów i dyskotek, które zapalają się wieczorem, sprawiają, że to morskie miasto każdego roku zwiększa liczbę osób ze wszystkich pokoleń.
Sklepy z wysoką modą i luksusowe nadmorskie kurorty przyciągają również wielu klientów orientalnych, którzy zakochują się w obszarze i decydują się dokonać zakupu luksusowych nieruchomości.