Luksusowa willa na sprzedaż w Chianti fiorentino

full screen
53 zdjęć

W pobliżu Florencji, pomiędzy pięknymi wzgórzami Chianti, jest na sprzedaż ten wymarzony dom z panoramicznym widokiem 360° na Toskanię.
Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych luksusowych, niezależnych willi, doskonale odrestaurowanych z materiałów wysokiej jakości.
Główny dom jest na dwóch poziomach i ma powierzchnię około 310 metrów kwadratowych; na parterze znajduje się duży obszar dzienny z dużym salonem z bilardem, jadalnią z kominkiem, kuchnią z piecem na drewno i łazienką, na pierwszym piętrze znajduje się obszar sypialny z pięcioma sypialniami, dwoma łazienkami i loggią z widokiem na ogród. Rustykalne drewniane belki, podłogi z terakoty i kamienne wykończenia przypominają w każdym środowisku toskańską tradycję.
Druga luksusowa willa w Toskanii na sprzedaż mierzy 240 metrów kwadratowych na trzech poziomach, również podzielonych na część dzienną na parterze i sypialną na pierwszym piętrze z dwoma sypialniami i dwoma łazienkami, plus piwnicę używaną jako pralnia. Elegancka loggia na zewnątrz oferuje piękny widok na ogród. Dwa aneksy kończą opis nieruchomości, są używane jako magazyn, piwnica i pomieszczenia techniczne.
Nieruchomości znajdują się w pięknym parku o około 1.500 metrach kwadratowych używanych jako park i gaj oliwny, w pełni ogrodzony, co dodaje wielkiej prywatności temu luksusowemu, wymarzonemu domowi w Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Florencja
Powierzchnia: Chianti

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 550 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1.500 mq

Główna willa: 310 mq
2 piętra
5 sypialni

Wtórna willa: 240 mq
3 piętra
2 sypialnie

Magazyn
Piwnica
Pomieszczenie techniczne
Gaj oliwny

Autostrada A1 13 km - Florencja 20 km - lotnisko we Florencji 37 km - Arezzo 66 km - Siena 85 km - Livorno 117 km

Ref: 1239
cena: Oferta zarezerwowana

florencja

wille w chianti
luksusowa willa toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja - Chianti

Florencja jest znana na całym świecie jako "miasto sztuki" ze względu na swoje bezcenne dziedzictwo dzieł, które transformują miasto w pulsujące muzeum pod gołym niebem, wystarczy tylko pomyśleć o wspaniałym Placu della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków dalej jest katedra z kopułą zaprojektowaną przez Brunelleschiego wraz z dzwonnicą baptysterium San Giovanni ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskanii, bogate w piękne luksusowe wille, przecina kilka mostów, w tym Most Vecchio ze sklepami jubilerskimi, przekroczona przez szlachetny korytarz Vasari.
Lewy brzeg rzeki Arno, zwany Oltrarno, jest obszarem, gdzie można jeszcze oddychać, między świeckimi sklepami rzemieślniczymi, atmosferą dawnej Florencji.
Okolice Florencji, w tym słynne Chianti, oferuje miłośnikom regionu możliwość życia w pięknych, typowo toskańskich willach marzeń.