LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W ARGENTARIO

40 zdjęć

Z fantastycznym widokiem na krystalicznie czyste wody cypla Orbetello, jest na sprzedaż luksusowa willa położona w jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Argentario.
Piękna rezydencja o 320 metrach kwadratowych powierzchni wewnętrznych, przeszła niedawno remont, który wyposażył ją we wszystkie niezbędne udogodnienia ostatniego pokolenia. Otoczona 3 hektarowym parkiem i Morzem Śródziemnym, położona jest na jednym poziomie, posiada duże okna, które otwierają się na wspaniały taras - idealne miejsce na relaks, które daje możliwość cieszenia się pięknym widokiem na morze.
Wewnątrz toskańskiej willi na sprzedaż we Włoszech jest 6 sypialni i 7 łazienek; pomieszczenia posiadają dobre proporcje i są bardzo zadbane w każdym szczególe.
Eleganckie meble, czyste i jasne linie, są rozprowadzone w harmonijny sposób w rozległych przestrzeniach, tworząc eleganckie przestrzenie, które są w tym samym czsie funkcjonalne i nowoczesne.
Duże okna pozwalają na filtrowanie światła, tworząc naturalne oświetlenie, które roztacza się wewnątrz.
Neutralne kolory sprawiają, że każdy obszar willi na wybrzeżu Toskanii jest ciepły i zapewnia relaksującą atmosferę, gdzie każdy przedmiot ma swoje miejsce.
Na zewnątrz, duże miejsce do relaksu, wyposażone jest w sofy i stoliki, umożliwia fantastyczny widok na całą zieloną okolicę.
Piękny ogród i zadbany trawnik, z żywopłotami z róż, ziołami śródziemnomorskimi i alejami, rozkłada się wokół willi i zapewnia idealne miejsce, aby cieszyć się charakterem i krajobrazem w pełnej prywatności.
Basen ze owalnymi schodkami i krawędziami z czarnego kamienia to idealne miejsce na relaks, doskonale wpisuje się w ten wspaniały krajobraz i prezentuje się jako kolejna szczególna wartość wspaniałej willi w Argentario.
Boisko do piłki nożnej oraz dependance z łazienką i sypialnią, która znajduje się obok głównej willi, towarzyszy wspaniałej toskańskiej nieruchomości.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Grosseto
Lokalizacja: Argentario

Typologia: willa morze Toskania - willa design

Powierzchnia wewnętrzna: 320 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 30.000 mq

6 pokoi
7 łazienek
Zewnętrzny obszar relaksu
Basen
Boisko do piłki nożnej
Zewnętrzna dependance

Toskania - Grosseto - Argentario. Orbetello 4 km – Wyspy Archipelagu Toaksnii 20 minut - kąpieliska termalne 1 km - Golf Club 5 km - lotnisko Rzym 90 km.

Ref: 0857
cena: Od 5mil do 10mil

willa luxury

willa morze toskania
ekskluzywna willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Argentario

Toskania - Argentario: Argentario, charakteryzuje się górzystym terenem i wysokim i skalistym wybrzeżem, jest pokryty grubą i bujną roślinnością: karłowatymi palmami, plamą śródziemnomorską, oliwkami, winoroślami i drzewami owocowymi.
Elita turystyczna od czasów Etrusków i Rzymian. Argentario oferuje wspaniałe, luksusowe wille i prestiżowe nieruchomości, które są niczym szlachetne kamienie w wyjątkowej, prestiżowej lokalizacji.
Błękitne morze, bujna roślinność, obszar relaksu i jednocześnie, wyrafinowanie i przystosowanie do goszczenia „bajecznych” majątków, Argentario jest miejscem coraz bardziej popularnym i pożądanym przez wybitne osobistości na poziomie krajowym i międzynarodowym.