LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W ARGENTARIO

63 zdjęć

Nowo wybudowana i umieszczona na wzniesieniu z cudownym, panoramicznym widokiem na morze, jest na sprzedaż luksusowa toskańska willa w Argentario.
Lokalizacja znajduje się w jednej z najbardziej ekskluzywnych części Toskanii: pomiędzy bogatą roślinnością, zaledwie kilka kroków od pięknych plaż, ta nieruchomość jest idealnym miejscem na relaks w ciszy.
Powierzchnia domu to 780 metrów kwadratowych, posiada pięć sypialni i dwa pokoje usługowe, osiem łazienek. Meble są bardzo wyszukane i szczególne, żywe kolory i prestiżowe tkaniny wybrane ze smakiem i dokładnością przez właścicieli, którzy skrupulatnie urządzili posiadłość. Materiały są bardzo wartościowe, można docenić drewniane podłogi i kolorowe ceramiki.
Każdy pokój jest pięknie oświetlony dzięki naturalnemu światłu, które dzięki ekspozycji na wschód są w stanie wejść z łatwością przez duże okna i zewnętrzne okna pokoi na parterze. Przestrzenie posiadają duże wymiary i są połączone i ułożone w sposób harmonijny, aby móc w maksymalny sposób cieszyć się przyjemnością mieszkania; duże i imponujące drewniane schody łączą parter z obszarem nocnym.
Piękny panoramiczny taras, częściowo zadaszony oferuje możliwość spożywania posiłków na świeżym powietrzu, podziwiając wspaniałe otoczenie i łagodny i przyjemny klimat wiosennych i letnich miesięcy.
Na zewnątrz, 12.800 metrów kwadratowych prywatnego ogrodu otacza luksusową willę w Argentario, z żywopłotami, krzewami ozdobnymi, wazami kwiatowymi i drzewami cytrusowymi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Monte Argentario

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 780 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 12800 mq

5 podwójnych pokoi
2 pokoje jednoosobowe
8 łazienek
Prestiżowe umeblowanie i wykończenia
Panoramiczny widok
Ekspozycja na wschód

Toskania - Grosseto - Argentario. Orbetello 4 km – Wyspy Archipelagu Toskanii 20 minut - kąpieliska termalne 1 km - Golf Club 5 km – lotnisko Rzym 90 km.

Ref: 0933
cena: € 8.500.000

real estate toskania

wille nad morzem
luksusowe wille argentario

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Monte Argentario

Argentario, elita turystyczna od czasów Etrusków i Rzymian, oferuje wspaniałe luksusowe wille i nieruchomości o dużym prestiżu architektonicznym, niczym szlachetne kamienie w tym wyjątkowym miejscu w Toskanii.
Charakteryzuje się górzystym terenem i wysokim i skalistym wybrzeżem, jest pokryta bujną roślinnością: karłowatą palmą, oliwkami, winoroślami i drzewami owocowymi, które są jednymi z najbardziej popularnych roślin.
Morze jest krystalicznie czyste, bujna roślinność, strefa relaksu, a jednocześnie eleganckie i nadające się, aby pomieścić nieruchomość o wielkiej wartości. Argentario jest coraz bardziej popularne i pożądane przez wybitne osobistości krajowe i międzynarodowe.