LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W ARGENTARIO

32 zdjęć

Ta niezwykła, luksusowa willa na sprzedaż w Argentario znajduje się kilka metrów od morza, w bardzo widokowym miejscu. Zapierające dech w piersi widoki rozciągają się aż na toskańskie morze, nad którym można podziwiać przepiękne zachody słońca.
Obiekt, który znajduje się w niewielkiej odległości od najbardziej znanych miejsc w regionie, położony jest w eleganckiej dzielnicy mieszkalnej, posiada 2000 metrów kwadratowych prywatnego ogrodu z ozdobną, zadbaną roślinnością, która izoluje go od okolicznych domów, zapewniając całkowitą prywatność i spokój.
Główny budynek ma powierzchnię 220 metrów kwadratowych i składa się z czterech sypialni, trzech łazienką, przestronnego salonu z dużymi oknami na zewnątrz, komfortowego pokoju używanego jako gabinet, jadalni z kominkiem.
Na zewnątrz, duże patio chroni od gorąca słonecznych letnich popołudni, a także pozwala na miły pobyt i posiłek na świeżym powietrzu. Ale dodatkową wartością jest ekskluzywny, panoramiczny taras, którym szczyci się rezydencja, ze wspaniałymi widokami na krystalicznie czyste wody morza.
Luksusowa, toskańska willa posiada dodatkową dependance o 80 metrach kwadratowych z pięknym balkonem, który oferuje możliwość cieszenia się rzadkim i wyjątkowym widokiem.
Urocze miejsce, gdzie luksus i urok morza Toskanii łączy się z prestiżem jednej z najbardziej popularnych obszarów półwyspu, gdzie ta ekskluzywna nieruchomość oferuje relaks i wygodę.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Orbetello

Powierzchnia wewnętrzna: 220 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2.000 mq
Dependance: 80 mq

4 sypialnie
3 łazienki
Panoramiczny taras

Toskania - Grosseto - Argentario: Orbetello 4 km – Wyspy Archipelagu Toskanii 20 minut - kąpieliska termalne 1 km - Golf Club 5 km - lotnisko Rzym 90 km.

Ref: 0860
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa argentario

luksusowa willa
willa toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Orbetello

Toskania - Argentario: Argentario, charakteryzuje się górzystym terenem i wysokim i skalistym wybrzeżem, jest pokryty grubą i bujną roślinnością: karłowatymi palmami, plamą śródziemnomorską, oliwkami, winoroślami i drzewami owocowymi.
Elita turystyczna od czasów Etrusków i Rzymian. Argentario oferuje wspaniałe, luksusowe wille i prestiżowe nieruchomości.
Błękitne morze, bujna roślinność, obszar relaksu i jednocześnie, wyrafinowanie i przystosowanie do goszczenia „bajecznych” majątków, Argentario jest miejscem coraz bardziej popularnym i pożądanym przez wybitne osobistości na poziomie krajowym i międzynarodowym.