LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ NIEDALEKO PIZY

48 zdjęć
W ekskluzywnej pozycji, na wzgórzach w pobliżu Pizy, jest na sprzedaż ta XVII-wieczna willa. Elegancko odrestaurowana w ciągu 1900 roku, toskańska willa oferuje wspaniały panoramiczny widok na wzgórza i okolice.
Dwa i trzy sąsiednie budynki tworzą kompleks rezydencjalny: główna willa, aneks (dodatkowe mieszkanie), garaż, magazyn na narzędzia, kort tenisowy i basen z szatniami.
Grunty otaczające budynki, wraz z gruntami rolnymi, rozciągają się na ponad 3400 hektarów.
Dostęp do willi jest przez bramę z XIX wieku, w końcu szerokiej alei przechodzącej przez rząd drzew lipowych. Prowadzi ona również do parkingu, w pobliżu aneksu, będącego w stanie pomieścić do 25 samochodów.
Obok luksusowej willi mieści się park, otoczony sosnami, magnoliami i cedrami Libanu, gdzie znajdują się również drzewa cytrynowe posadzone w doniczkach i piękna altana, idealna do letnich obiadów. Na tyłach rezydencji, barbecue i piec opalany drewnem są dodatkowym plusem.
Piękny basen, znajduje się w przedniej części toskańskiej willi na sprzedaż, tworzy on piękne i bardzo sugestywne miejsce. Na tyłach rezydencji, trzy różne drogi, które przechodzą przez las pełen dębów, drzew oliwnych i drzew rodzimych, prowadzą do powierzchni 670 metrów kwadratowych, w których znajdują się korty tenisowe, szatnie i łazienki.
O powierzchni 870 metrów kwadratowych, prestiżowa posiadłość oferuje przestronne i jasne pokoje o oryginalnym stylu secesyjnym, w tym witraże i płytki podłogowe Tessieri.
Na parterze o 320 metrach kwadratowych, znajduje się salon z pięknym kominkiem, jadalnia, kuchnia, kuchnia z kominkiem, jadalnia, łazienka, pralnia, spiżarnia i pomieszczenie do podgrzewania wody .
Na pierwszym piętrze o ponad 320 metrach kwadratowych, znajdują się dwa suites, każdy z własną łazienką, jeden z buduarem i dużym tarasem i trzy pokoje ze wspólną łazienką. Korytarz prowadzi do innego pokoju z dużymi oknami z XIX wieku i z małym tarasem, który pozwala na wspaniały widok na dolinę.
Strych o 230 metrach kwadratowych jest wielofunkcyjny i uniwersalny, idealny do stworzenia dodatkowego salonu. Wyposażone w dodatkową łazienkę, poddasze posiada również schody prowadzące do małej wieży, zdecydowanie ekskluzywnej, gdzie można cieszyć się pięknym horyzontem.
Aneks toskańskiej nieruchomości na sprzedaż posiada duży pokój na parterze o 45 metrach kwadratowych z dużymi oknami, które mogą być używane jako szklarnia i przylegający magazyn o 23 metrach kwadratowych. Na pierwszym piętrze znajduje się apartament o 86 metrach kwadratowych z kuchnią, salon, dwa pokoje, łazienka, taras z 8 metrami kwadratowymi i dwa magazyny o 27 metrach kwadratowych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Piza
Lokalizacja: okolice

Typologia: toskańska posiadłość - willa na sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 1059 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3,4 ha

Główna willa o 870 mq:
Parter o 320 mq: pokój dzienny z kominkiem, jadalnia, kuchnia, kuchnia z kominkiem, jadalnia, łazienka, pralnia, spiżarnia i pomieszczenie do podgrzewania łazienki.
Pierwsze piętro o 320 mq: 2 suites, każdy z własną łazienką, 1 suite z buduarem i duży taras, 3 pokoje ze wspólną łazienką, pokój dzienny z dużymi oknami i małym tarasem.
Poddasze o 230 mq: łazienka, schody prowadzące do małej wieży.

Aneks:
Parter: pokój o 45 mq, który można używać jako szklarnia i sąsiedni magazyn o 23 mq.
Pierwsze piętro: apartament o 86 mq z kuchnią, pokojem dziennym, 2 pokoje, łazienka, taras o 8 mq i 2 magazyny o 27 mq.

Basen 12 x 5
Powierzchnia o 670 mq z kortem tenisowym, szatniami i łazienkami
Parking (do 25 samochodów)
Altana
Barbecue
Zewnętrzny piec na drewno

Park i grunty, w sumie 3400 ha

Toskania - Piza. Piza 20 km – lotnisko Galileo Galilei Piza 32 km - Castiglioncello 34 km - Volterra 40 km - Lucca 64 km - Florencja 72 km.

Ref: 0783
cena: € 4.800.000

luksusowa rezydencja

epokowe domostwo
real estate piza

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskania - Piza. Toskańskie miasto o wielkim znaczeniu, Piza zawdzięcza swoją sławę słynnej wieży, która stoi na Placu Cudów, obok baptysterium i katedry, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i kochanej przez miliony turystów i przez samych włoskich rodaków.
Miejsce święte dla wielu obcokrajowców którzy zwiedzają ten piękny kraj, faktycznie Piza ma również wiele innych miejsc cieszących się wielkim zainteresowaniem, takie jak: Plac Cavalieri, Lungarni (Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli) Pałac Orologio, Wieża Muda, średniowieczne miasto (z Borgo Stretto, domy wieże, arabskie rynki i wiele więcej), mury, mura Tuttomondo międzynarodowego artysty Keith Haringa, Plac Dante, Pałac Garibaldi, Pałac Medici i wiele więcej.
W pobliżu Pizy znajduje się wiele wiosek o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym, które posiadają perły architektury, jak wspaniałe luksusowe wille i rezydencje, o ogromnej wartości i jakości. Nieruchomości te często sięgają średniowiecza i renesansu, są prawdziwymi dziełami sztuki, gdzie luksus łączy się z elegancją Toskanii.