LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ NAD MORZEM NA W PUNTA ALA

31 zdjęć

Na wybrzeżu Grosseto, w odległości kilku metrów od morza, jest na sprzedaż luksusowy dom z basenem i dependance.
Projekt willi jest przypisany znanym włoskim architektom lat 60-tych, dzięki którym majestat nieruchomość był przedmiotem licznych publikacji w ówczesnych czasopismach.
Nieruchomość ma powierzchnię 160 metrów kwadratowych i składa się z centralnego salonu o 80 metrach kwadratowych, gdzie sufit jest na wysokości około dziewięciu metrów. Po bokach sali mieści się pięć pokoi z trzema łazienkami oraz kuchnia. Pięć pokoi wyposażonych jest w wbudowaną szafę i przyległą łazienkę.
Szczególną cechą willi na sprzedaż w Grosseto są dwuspadowe stalowe belki pokryte drewnem.
Nazywany "sześciobokiem" główny salon ma sześć równych boków, z których trzy prowadzą do pokoi i kuchni, pozostałe trzy składają się z dużych okien, posiadłość daje poczucie bycia w domu, ale w tym samym czasie, zanurzona jest w ogrodzie.
W ogrodzie znajduje się również drewniana dependance z pokojem dziennym / aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, łazienką i pokojem gospodarczym.
Nieruchomość znajduje się na prywatnej ziemi o około 5.000 metrach kwadratowych i jest wyposażona w elegancki basen o 48 metrach kwadratowych, idealny do korzystania w prywatności i do relaksu w gorące letnie dni, bez konieczności opuszczania własnego domu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Prowincja: Grosseto
Miasto: Punta Ala

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 160 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5.000 mq

5 pokoi
3 łazienki
Basen: 12 m x 4 m
Dépendance

Toskania - Grosseto – obszar morza: Castiglione della Pescaia 10 km - Grosseto 30 km - Follonica 15 km - Orbetello 50 km – Park Naturalny Maremma 40 km

Ref: 1070
cena: Oferta zarezerwowana

wille w toskanii

wille nad morzem
luksusowa willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Punta Ala

Obszar elity na wybrzeżu Maremma, Castiglione della Pescaia i okolice, tu luksusowe wille, kilka metrów od morza są od zawsze najbardziej poszukiwane. Ekskluzywny obszar turystyczny, nagrodzony w 2005 przez Ligę i Touring Club za jakość środowiska, ten obszar wybrzeża Toskanii jest naprawdę świetnym obszarem, o dużym znaczeniu i prestiżu.
Typowo śródziemnomorski klimat, charakterystyczna roślinność dla tego obszaru oraz czyste i przeźroczyste wody to silne punkty tej lokalizacji o najwyższym poziomie. Istnieje wiele luksusowych willi, które w ostatnim czasie zostały tutaj zbudowane, aby spełnić wymagania wybitnych osobistości zarówno krajowych jak i międzynarodowych.