LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ NAD JEZIOREM GARDA

1 zdjęć

W pozycji dominującej nad jeziorem Garda, jest na sprzedaż ta ekskluzywna willa z panoramicznym i malowniczym widokiem na jezioro, w towarzystwie 13,892 ha ziemi, których 8 poświęconych jest winnicom.
Główny dom ma powierzchnię 658 metrów kwadratowych i jest rozłożony na trzech piętrach dwóch domów. Pierwsza rezydencja składa się z trzech pięter, na parterze mieści się jadalnia z kominkiem, salon, kuchnia z widokiem na jezioro, na pierwszym piętrze znajduje się gabinet, cztery sypialnie i dwie łazienki jedna z sauną. Drugie piętro jest zajęte przez mini-luksusowy apartament z odkrytymi belkami, składa się z salonu, sypialni i łazienki.
Drugi dom posiada osobne wejście i jest podłączony do pierwszej rezydencji przez wewnętrzne, drewniane schody i składa się z pokoju dziennego, sypialni i łazienki.
Prestiżowa willa na sprzedaż nad jeziorem jest podłączona do apartamentu dozorcy dzięki gankowi, gdzie mieści się obszar grill z piecem opalanym drewnem. Apartament dozorcy ma mały salon, kuchnię, łazienkę i taras z widokiem na jezioro. Na pierwszym piętrze willi znajduje się również pomieszczenie relaksacyjne z dużym basenem z tarasem słonecznym, który oferuje wspaniały widok na jezioro. Dla miłośników sportu jest do dyspozycji także kort tenisowy. Na terenie posesji jest gospodarstwo specjalizujące się w produkcji wina z małą olejarnią. Budynek ma 310 metrów kwadratowych rozłożonych w następujący sposób: parter - obszar produkcyjny, magazyn, usługi laboratoryjne; pierwsze piętro - biuro, mieszkanie dozorcy (pokój dzienny, kuchnia, sypialnia, balkon). Na przodzie budynku osiedla znajduje się pokryta szopa na narzędzia.
Na terenie znajduje się również drewniany domek ze wszystkimi udogodnieniami (kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, łazienka).

informacje techniczne

Region: Lomabradia
Miasto: Brescia
Lokalizacja: Jezioro Garda

Typologia: domy jezioro Garda – wille jezioro
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 1000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 13,892 ha

Główna willa 658 mq
Luksusowa nieruchomość A:
Pokoje: 5
Łazienki: 4
Salony: 1
Jadalnia: 2
Kuchnia: 1

Luksusowa nieruchomość B:
Sypialnia: 1
Łazienka: 1
Salon: 1

Apartament dozorcy:
Sypialnia: 1
Łazienka: 1
Pokój dzienny-kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen
Kort tenisowy
Sauna
Garaż
Miejsca parkingowe
Winnica: 8 ha
Całkowita powierzchnia obiektu: 13.892 ha


Lombardia - Brescia - Jezioro Garda: Brescia 25 km - Gardagolf Country Club 10 km - termy Sirmione 22 km – lotnisko Verona 74 km - zjazd z autostrady: Brescia est 21 km.


Ref: 2308
cena: Od 5mil do 10mil

willa nad jeziorem

jezioro garda willa na sprzedaż
wille nad garda

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Garda

Lombardia - Brescia - Jezioro Garda: nazwa Salò nie ma jasnego początku, wielu próbowało określić jej pochodzenie, nigdy nie dochodząc do jednoznacznej odpowiedzi. Nekturzy wskazują na ślad imienia królowej etrusków Salodia, która mieszkał w Salò, budując wspaniałe pałace. Inni odwołują się do lucumone (magistratu) Saloo, szlachetny ród etrusków, a jeszcze inni do łacińskiego terminu Salodium, która określała sól i pomieszczenia, które były bogate w rzymskie willi nad jeziorem. Rozsądne wydaje się wyjaśnienie, że śledzi ono nazwę miejscowości w regionie Lombardia - Salò, oraz fakt, że miasto było jeszcze w starożytności, stolicą gospodarczą, gdzie został złożony jako ważne zasoby soli. Należy pamiętać, że Salò, w czasach starożytnych, zostało przyłączone do Adriatyku przez rzekę Mincio (wylot z jeziora Garda), która przybyła do delty Po, a następnie do Adriatyku. Następnie, przez łodzie, rzymianie przepływali przez prądy oceaniczne i rzekę, aż do Salò, gdzie mieli swoje depozyty.
To miasto w odległości 1 godziny od Mediolanu posiada roszczenia rzymskiej daty, chociaż jeszcze przed rzymianami, prawdopodobnie w czasach prehistorycznych były tutaj neolityczne osady o dużym znaczeniu. W północno-zachodniej części Salò (obszar Lugone teraz ulica Sant'Jago), znaleziono rzymską nekropolię (cmentarz, gdzie rzymianie chowali swoich przodków) oraz, w latach 70, przeprowadzono dokładną kampanię wykopaliskową, która doprowadziła do odkrycie kilku grobów i różnych materiałów, w tym amfora c'invidiano, wszystko to jest teraz weksponowane w Muzeum Archeologicznym w Mediolanie. Wydaje się, że ta mała amfora, pokazuje grawerowane sceny polowań, istnieje inna kopia, nie tak dokładna, ale wykazujące takie same cechy strukturalne, znajduje się ona w Hiszpani.
Średniowieczne mury, których ślady pozostają rzadkie, zostały zmienione i wzmocnione przez Beatrice della Scala w XV wieku. Z tego okresu są dwie bramy miejskie, z których jedna jest uzupełniona przez zabytkowy zegar. W okresie panowania Wenecji (1423-1796), Salò stało się stolicą rozległego terytorium w drugiej połowie 500, przyjęła nazwę „Magnifica Patria”. Żył tu burmistrz lub proboszcz, który panował w całym kraju z mandatu sprawowania wymiaru sprawiedliwości. Wraz z pojawieniem się Napoleona, a później z Administracją austriacką Królestwa Lombardii i Wenecji, Riviera di Salò przestaje być niezależną i staje się częścią prowincji Brescia. W październiku 1943 pomiędzy Salò i Gargnano R.S.I., zostaje uznane jako Republiki Salò.