LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ NAD JEZIOREM MAGGIORE

40 zdjęć
Ta piękna willa na sprzedaż znajduje się w coraz bardziej popularnej dzielnicy włoskich jezior. Została ona wybudowana w stylu klasycystycznym w XIX i XX wieku, została zaprojektowana przez słynnego architekta z tamtych czasów.
Położona w wyjątkowej lokalizacji, z panoramicznym widokiem na jezioro Maggiore, została niedawno odnowiona i odrestaurowana, stając się bez wątpienia jednym z najbardziej luksusowych i prestiżowych nieruchomości w okolicy.
Główna willa ma 950 metrów kwadratowych i prezentuje się w całej swej okazałości. Posiada cztery piętra, połączone ze sobą imponującą, epokową klatką schodową (oraz wewnętrzną windą łączącą wszystkie poziomy), oferując przestronne i komfortowe wnętrza.
Parter, z dużymi oknami z widokiem na ogród, posiada ozdobne podłogi o wysokiej jakości. Składa się z salonu z dwoma sypialniami i dwoma łazienkami, które stanowią  eleganckie i wyrafinowane przestrzenie. Półpiętro oraz pierwsze piętro są wyłożone parkietem inkrustowanym i urządzone o wielkim efekcie wizualnym. Po obszernym wejściu, znajdują się trzy pokoje z panoramicznym widokiem na jezioro Maggiore. Pokoje, z freskami na ścianach i antycznymi kominkami stanowią prawdziwy klejnot w koronie luksusowej willi na sprzedaż.
Duża kuchnia, łazienka dla gości, biuro, wchodząc zaś po schodach  znajdziemy cztery sypialnie z freskami i zdobione kominki, tarasy, prywatne łazienki i panoramiczne widoki uzupełniające szlachetny obszar tej prestiżowej nieruchomości.
Na górze znajduje się samodzielny apartament z prywatną łazienką, druga sypialnia z łazienką, salon, kuchnia i łazienka dla gości.
Tej luksusowej willi towarzyszy druga nieruchomość o 350 metrach kwadratowych, zbudowana pod ogródem. Składa się ona z mieszkań dla pracowników (salonu, dwóch sypialni i łazienki), dwa pokoje dla gości, pralnia, prasowalnia, room service i duży ogrzewany garaż (który może pomieścić do 5 samochodów). Ta dodatkowa nieruchomość niewątpliwie wzbogaca wartość willi na sprzedaż.
Wspaniały park z 6000 metrów kwadratowych okala całą nieruchomość. Tu znajdziemy basen, w całości wyłożony teckiem, z tarasem widokowym, pomieszczeniem relaksacyjnym, sauną, szatniami z łazienkami, kuchnią i grillem. Dalsze 1.500 m² ogrodu (może być używany jako parking dla gości lub przeznaczony do ewentualnej budowy kortu tenisowego) otacza tą luksusową willę i zapewnia dodatkowe, zapierające dech w piersiach widoki na jezioro Maggiore.
Luksusowej willi towarzyszy klimatyzowana piwnica, kotłownia i klimatyzacja, a także różne pokoje i pomieszczenia pomocnicze.
informacje techniczne
Region: Lombardia
Miasto: Jezioro Maggiore 
Lokalizacja: Jezioro Maggiore 

Typologia: prestiżowe wille - willa Jezioro Maggiore - wille jeziora 

Powierzchni wewnętrznej: 1300 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 7500 mq


Główna willa (950 mq): 
duże salony 
Pokoje z freskami i panoramicznym widokiem 
8 pokoi 
10 łazienek 
2 kuchnie 
Biuro 
Tarasy 
Panoramiczne widoki 
Winda 
Klimatyzowana piwnica 
Elektrociepłownia 
Klimatyzacja centralna 

Druga nieruchomość (350 mq): 
Apartament dla personelu (pokój dzienny, 2 sypialnie, łazienka) 
2 pokoje dla gości 
Pralnia 
Prasowalnia 
Room service 
Ogrzewany garaż (5 miejsc) 
Basen 
Zewnętrzne miejsce relaksu 
Panoramiczny taras 

Park z 6000 metrami kwadratowymi 
1500 mq ogrodu

Możliwość budowy kortu tenisowego 

Lombardia - Jezioro Maggiore: Mediolan 50 km - Lugano 15 km Jezioro Como 44 km - Jezioro Garda 150 km. Lotnisko Lugano 15 km - Lotnisko Mediolan Malpensa 40 km.
Ref: 0540
cena: € 4.900.000

willa jezioro

willa na sprzedaż
willa luxury

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Maggiore

Dzięki łagodnemu klimatowi w zimie i chłodnym dniom w letnie dni, Lago Maggiore oferuje liczne gatunki kwiatów i roślin, które zwykle znajdują się w obszarach subtropikalnych. Jednak główne rośliny to cytryny, oliwki i liście laurowe. Rosną tu także kamelie, rododendrony, azalie. 
To miejsce, z tak doskonałym klimatem oraz kolorowym i pachnącym krajobrazem, pozwala na zakochanie się od pierwszego wejrzenia. Właśnie dlatego jeziora cieszą się coraz większym popytem. I to właśnie te luksusowe wille są coraz bardziej poszukiwane przez klientów, zarówno włoskich jak i zagranicznych, szczególnie po boomie Jezior jako ulubionych miejsc VIPów jet-set: krajowych i międzynarodowych. Jezioro Maggiore, ze względu na łagodny klimat i doskonałą lokalizację w delikatnych wzgórzach Novary, jest z pewnością jednym z najbardziej pożądanych i poszukiwanych lokalizacji.