LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ NAD JEZIOREM MAGGIORE

full screen
54 zdjęć

Ta luksusowa willa na sprzedaż nad jeziorem Maggiore jest eleganckim epokowym budynkiem wybudowanym pod koniec XIX wieku w stylu starego średniowiecza. Jej architektura jest imponująca i złożona, znajduje się w części harmonijnego zadbanego ogrodu o około 2000 metrów kwadratowych, obejmujących nieruchomość nadając jej prywatności i intymności, znajduje się tu basen z częścią relaksacyjną, miejsce do grillowania i garaż.
Obiekt, usytuowany w samym sercu miasta, składa się z dużego przedpokoju ze schodami, duży salon z kominkiem, jadalnia, spiżarnia, kuchnia, weranda i toaleta.
Na pierwszym piętrze znajduje się przestronny przedpokój z korytarzem i cztery elegancko urządzone pokoje z trzema łazienkami.
Na drugim piętrze znajdują się inne trzy sypialnie z trzema łazienkami i loggią. Znajdziemy tutaj dostęp do wspaniałej wieży widokowej na najwyższym piętrze, z panoramicznym widokiem na jezioro.
Piwnica posiada tawernę z freskami, salę bankietową z kuchnią usługową, przedpokój, pralnię i salę fitness z sauną i łazienką.
Obiekt cieszy się obecnie doskonałymi warunkami utrzymania, biorąc pod uwagę różne restrukturyzacje i konserwatywną odnowę, które zostały prowadzone przez właścicieli.
Typowa luksusowa willa nad jeziorem Maggiore, fascynująca i doskonale umieszczona nie tylko w kontekście miasta, ale także w charakterze obszaru.

informacje techniczne

Region: Piemonte
Obszar: Verbano – Cusio - Ossola

Typologia: luksusowa epokowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2000 mq

Ogród: 1550 mq + 230 zielonej alei
7 pokoi
8 łazienek
Taras
Lokal fitness
Sauna
Wykusz
Widok na jezioro
Basen
Garaż

Piemonte - jezioro Maggiore: Mediolan 50 km - Turyn 80 km - Novara 60 km - jezioro Como 44 km - jezioro Garda 150 km. Lotnisko Mediolan Malpensa 40 km.

Ref: 0829
cena: Od 5mil do 10mil

wille jeziora

wille stresa
luksusowa willa nad jeziorami

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Verbano-Cusio-Ossola

Włoskie jeziora, miejsca uznane jako miejsca krajowych i międzynarodowych VIP-ów jet-set, są domem dla wspaniałych luksusowych willi coraz bardziej poszukiwanych przez klientów zarówno włoskich jak i zagranicznych. Jezioro Maggiore dzięki łagodnemu klimatowi i świetną lokalizacją wśród wzgórz, jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc.
Umiarkowany klimat w zimie i chłodny w upalne dni, jezioro Maggiore oferuje bogaty wybór kwiatów i roślin typowych dla obszarów subtropikalnych. Najczęstsze rośliny, które tu występują to: cytryny, oliwki i laur, ale także kamelie, rododendrony i azalie.
Zakochać się w podobnej lokalizacji, od idealnego klimatu i zapierającej dech w piersiach panoramie jest nieuniknione i dlatego też wille nad jeziorami są coraz bardziej poszukiwanymi i pożądanymi.