LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ NAD JEZIOREM MAGGIORE

full screen
70 zdjęć

Zbudowana pod koniec '800, jest na sprzedaż ta piękna willa nad jeziorem Maggiore. Pierwotnie własność zamożnej rodziny szwajcarskiej, została później sprzedana amerykańskiemu ambasadorowi, który w 1925 roku sprawił, że stała się ona jego rodzinną letnią rezydencją, zatrudniając słynnego architekta Luigi Vietti, aby ją wyremontował według racjonalistycznego stylu owego okresu.
Piękna, luksusowa rezydencja została powiększona i stała się nowoczesną posiadłością, innowacyjną, z dużymi oknami i przestronnymi tarasami, które pozwalają na piękny widok na panoramę jeziora, która rozciąga się aż do Alp Szwajcarskich.
Powierzchnia 1440 metrów kwadratowych jest zorganizowana w następujący sposób: na parterze kanał wodny, który biegnie przez jadalnię tworzy spektakularny wodospad w środku domu; centralne schodowy, z zawieszonymi schodami, są wykonane z białego marmuru i przeźroczystego kryształu; schody posiadają pionowe oszklenie o 9 metrach z widokiem na ogród z tyłu willi. Pierwsze piętro jest podzielone na dwa odrębne obszary, ale o jednakowej wielkości, z których jedna jest zarezerwowana dla gości. Poddasze gości pracowników serwisu. Ostatni remont miał miejsce w 2004 roku i trwała pięć lat, aby przywrócić świetność struktury i wykończenia, a także tworząc oddzielne, niezależne mieszkanie z tarasem.
Wokół obiektu znajduje się park o 15.000 metrach kwadratowych z pięknymi drzewami, magnoliami, rododendrami, palmami, kameliami, azaliami.
Willa na sprzedaż nad Jezioro Maggiore jest rajem prywatności i relaksu w jednym z najbardziej ekskluzywnych miejsc we Włoszech.

informacje techniczne

Region: Piemonte
Miasto: Cusio Ossola
Lokalizacja: Jezioro Maggiore

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1440 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 15.000 mq

1 niezależny apartament
5 sypialni
5 łazienek
2 wewnętrzne windy
5 panoramicznych tarasów

Piemonte - jezioro Maggiore: Mediolan 50 km - Turyn 80 km - Novara 60 km - jezioro Como 44 km - jezioro Garda 150 km - lotnisko Mediolan Malpensa 40 km.

Ref: 0872
cena: Oferta zarezerwowana

luksusowa willa jezioro maggiore

willa sprzedaż jezioro maggiore
wille sprzedaż jeziora

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Maggiore

Jeziora - Jezioro Maggiore

Włoskie jeziora, miejsca uznane jako miejsca krajowych i międzynarodowych VIP-ów jet-set, są domem dla wspaniałych luksusowych willi coraz bardziej poszukiwanych przez klientów zarówno włoskich jak i zagranicznych.
Jezioro Maggiore, z łagodnym klimatem i świetną lokalizacją wśród wzgórz Novary, jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc. Umiarkowany klimat w zimie i chłodny w upalne dni, jezioro Maggiore oferuje bogaty wybór kwiatów i roślin typowych dla obszarów subtropikalnych. Najczęstsze rośliny, które tu występują to: cytryny, oliwki i laur, ale także kamelie, rododendrony i azalie.
Ekskluzywna lokalizacja, gdzie nieruchomości na sprzedaż są jednymi z najbardziej poszukiwanych i pożądanych.