LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ NAD JEZIOREM GARDA

18 zdjęć
Willa nad jeziorem Garda jest bardzo stylowa, co charakteryzuje weneckie wille, rodzi się z przywrócenia gospodarstwa z 1919 r., gdzie prace remontowe rozpoczęły się w 2000 roku i zostały właśnie zakończone.
Ta prestiżowa nieruchomość znajduje się 1,5 km od centrum miejscowości Peschiera i plaż, ze wszystkimi udogodnieniami w zasięgu ręki, dostępnymi także na piechotę.
Ta prestiżowa rezydencja na sprzedaż blisko Werony, jest idealna do utworzenia country - klubu z usługami spa.
Resort położony jest na powierzchni 11.114 metrów kwadratowych ogrodzonych i porośniętych drzewami oliwnymi, różnych innych rodzimych roślin, zarówno dekoracyjnych jak i wysokich drzew. Wewnętrzne powierzchnie nieruchomości możemy podzielić na część rezydencjalną, która posiada 17 apartamentów, w pełni umeblowanych i wyposażonych, w sumie 1360 metrów kwadratowych i turystycznej części mieszkalnej, który posiada około 1100 metrów kwadratowych i składa się z 13 apartamentów na ostatnim piętrze z widokiem na jezioro, wspólny obszar recepcji, biur, kuchni i dużej piwnicy, które mogą być używane jako tawerna z trzema łazienkami, 2 baseny z jacuzzi, jeden z koloroterapią i wodospady do masażu karku, boisko do siatkówki plażowej i boiska do piłki nożnej.
Nieruchomość posiada obiekt, który można zrealizować, zawsze jako turystyczny, w sumie około 3300 metrów kwadratowych powierzchni.

informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Werona
Lokalizacja: Peschiera del Garda

Typologia: Wille Veneto - Willa nad jeziorem Grada
Powierzchnia wewnętrzna: 5760 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 11.114 mq

Powierzchnia mieszkalna
17 mieszkań o powierzchni całkowitej 1360 mq

Baza turystyczna
1 strych z widokiem na jezioro
13 apartamentów
2 baseny
Boisko do siatkówki na plaży
Boisko do piłki nożnej
Wspólne obszary
Plac zabaw dla dzieci
Piwnica
Całkowita powierzchnia: 1100 mq
Pozostała powierzchnia zabudowy: 3300 mq

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Teren: 11.114 mq

VENETO: Peschiera del Garda - Jezioro Garda 3 km - Sirmione 8 km - Werona 20 km - Mantua 42 km - Vicenza 60 km - Termy w Sirmione 6 km – Park Naturalny Mincio 32 km - lotnisko Villafranca 12 km – zjazd z autostrady: A4 Peschiera 1,6 km.

Ref: 0079
cena: € 7.500.000

willa luxury

luksusowy dom
wille venete

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Peschiera del Garda

Veneto – Werona Jezioro Garda: Peschiera del Garda jest jednym z najbardziej charakterystycznych miast jeziora Garda, z widokiem na dolną stronę jeziora Verony, w miejscu, gdzie wody jeziora wpływają do Mincio. Po pierwszych osadch, pochodzących z epoki brązu, Peschiera stała się ważnym ośrodkiem w czasach rzymskich, a później, zwłaszcza, gdy mówi się o miejscowości w pobliżu papieża Leona I zatrzymanego Attila, Flagello di Dio, bez broni.
W średniowieczu było to Mastino della Scala, które zaczęło fortyfikację miasta, nad brzegiem jeziora Garda, który stał się podstawowym strategicznym węzłem nad brzegiem jeziora Garda i ujścia rzeki Mincio. Od renesansu, wieś w Veneto zobaczyła wielu zdobywców naprzemiennie na jego terytorium, przez wenecjan do francuzów, aż po Habsburga i Savoia.
Peschiera jest około 20 km od Werony i portu Peschiera, w ciągu kilku minut są dostępne wszystkie miasta nad jeziorem Garda i Parku Naturalnego Mincio.
Zabytkowe centrum miasta nad jeziorem Garda, z typowymi średniowiecznymi uliczkami, jest pełne działalności gospodarczej, jest więc możliwe połączenie przyjemności z wycieczkami kulturalnymi i handlowymi w plenerze, dzięki przyjemnemu klimatowi przez cały rok, urok jeziora i historię Peschiera.
Od miasta Veneto Peschiera zaczyna się 40-kilometrowa trasa rowerowa, która kończy się w Mantova, ciągnąc się przez wiele kilometrów wzdłuż rzeki i przekraczając Park Mincio.