LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ NAD JEZIOREM GARDA

full screen
46 zdjęć

Na brzegu jeziora Garda, w Lombardii, znajduje się nowa, luksusowa willa na sprzedaż.
Nieruchomość jest imponująca, zarówno zewnętrznie, jak w środku. Niedawno wybudowana, w rzeczywistości jest nowoczesnym i prestiżowym mieszkaniem posiadającym wszystkie wygody i korzyści jakie może zaoferować dom.
Piękny basen zdobi ogród, przed białą i słoneczną elewacją, z widokiem na jezioro i naprawdę czarującą panoramę.
Powierzchnia zewnętrzna to około 4.000 metrów kwadratowych ogrodu, starannie ułożonego z leżakami, altankami i stołami na których można zjeść lub zrelaksować się na świeżym powietrzu.
Wewnętrznie, ten wspaniały obiekt oferuje przestronne, jasne i gustownie urządzone pokoje z wykorzystaniem tego co najlepsze oferuje współczesny design przy zachowaniu klasycznego stylu, eleganckich wykończeń i kolorów.
Cenne elementy są niezliczone: kryształowe żyrandole, pozłacane kapitały, cenne dzieła sztuki, cenne podłogi, ale także nowoczesny i funkcjonalny system automatyki domowej.
Willa jest wyposażona w dużą piwnicę, siłownię, luksusowe spa oraz duży parking podziemny, który jest dostępny z ogrodu.
Prawdziwa mieszanka luksusu i wyrafinowania, ta prestiżowa nieruchomość na sprzedaż nad jeziorem Garda jest w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby komfortu i dobrego samopoczucia w jednym z najpiękniejszych miejsc we Włoszech.

informacje techniczne

Region: Lombardia
Województwo: Brescia
Lokalizacja: Jezioro Garda

Powierzchnia wewnętrzna: 800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4.000 mq

Basen
Spa
Siłownia
Piwnica
Podziemny parking

międzynarodowe lotnisko Bergamo 25 km - Brescia 30 km - Mediolan 70 km - Werona 75 km – międzynarodowe lotnisko Mediolan Malpensa 140 km.

Ref: 1074
cena: Ponad 10mil

jezioro garda

wille jeziora
wille lombardia

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Garda

Jezioro Garda jest największym włoskim jeziorem; podzielonym między trzy regiony, Veneto, Lombardia i Trentino Alto Adige, ma powierzchnię 370 km2.
Turystyczny par excellence, rocznie odwiedzane przez miliony turystów, Jezioro Garda oferuje prawdziwie czarujący krajobraz, gdzie błękitne wody jeziora dobrze komponują się z zielonymi morenowymi wzgórzami. Na jeziorze znajduje się pięć wysp, wszystkie raczej małe.
Dzięki umiarkowanemu klimatowi, dodatkowo złagodzonemu przez masy wody z dopływu, jest naprawdę idealnym miejscem nie tylko do wypoczynku, ale także do zamieszkania. Istnieje bardzo wiele luksusowych willi i prestiżowych nieruchomości, które zostały tutaj zbudowane, właśnie w celu zaspokojenia rosnącego popytu na rynku, który widzi obszary jezior jako najbardziej atrakcyjne na terytorium Włoch.