LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ KILKA KILOMETRÓW OD FLORENCJI

14 zdjęć
Kilka minut drogi od Florencji, na pięknych wzgórzach Valdarno, znajduje się na sprzedaż toskańska posiadłość w trakcie restrukturyzacji, która rozwija się w luksusową willę z 350 metrami kwadratowymi, zlokalizowanymi na jej własnym terenie o 18 hektarach, częściowo przekształconych w gaj oliwny.
Położona w malowniczej okolicy na wzgórz, który otwiera się na piękny krajobraz Morza Śródziemnego, typowo toskański, ta luksusowa willa z niesamowitym potencjałem realizacji ma być projektem, który ma strukturę oraz układ wnętrz, które czynią go jeszcze bardziej wyszukanym i ekskluzywnym.
Całkowicie otoczona arkadami loggii, w typowym stylu toskańskim, z drewnianymi belkami, kamiennymi ścianami, ta luksusowa willa na sprzedaż we Florencji posiada dwa piętra. Na parterze znajdziemy przestronny i jasny salon, przyjazne wejście, kuchnia, duża otwarta przestrzeń z częścią wypoczynkową, salonem i jadalnią, 3 pokoje, które mają być wykorzystywane jako stuio lub salon, i duża łazienka. Przez osobliwy pokój, z klatką schodową o dużym efekcie wizualnym dojdziemy na pierwsze piętro pięknej willi na sprzedaż we Florencji, zaprojektowanej celowo, aby utrzymać tradycyjny urok w połączeniu z luksusem i maksymalnym wyrafinowaniem. Tutaj znajdują się trzy duże sypialnie, dwie łazienki i dwa pomieszczenia używane jako garderoba, wszystkie z widokiem na piękny pagórkowaty krajobraz, w którym jest zanurzona toskańska willa na sprzedaży we Włoszech.
Każdy kto zwraca wzrok na tą prawdziwą luksusową nieruchomość na sprzedaż we Włoszech, zaledwie kilka minut drogi od Florencji, nie może nie zostać onieśmielonym niesamowitym potencjałem realizacji prac budowlanych, które są od razu widoczne. Ta luksusowa willa jest naprawdę idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają charakterystycznych środowisk i wyrafinowania, w kontakcie z naturą, a jednocześnie zanurzeni w zieleni Toskanii, zaledwie kilka kroków od pięknej i wiecznej Florencji.

informacje techniczne

Region: Toskania
Często: Lastra w Signa - Florencja
Lokalizacja: Borgo di Malmantile

Typologia: Luksusowy dom na sprzedaż – Luksusowe nieruchomości
Powierzchnia wewnętrzna: 350 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 18 ha ziemi
 
Parter:
1 wejście
1 kuchnia
1 open space z salonem i jadalnią
1 studio
2 salony living lub studio
1 łazienka
1 taras ze schodami
 
Pierwsze piętro:
3 sypialnie
2 łazienki
2 garderoby / przedpokój

Duży ganek i weranda
Przyległe grunty, w tym ogród i uprawy roślin: 18 ha
Gaj oliwny

Ref: 0472
cena: Do 2,5mil

domy i wille na sprzedaż

posiadłość w toskanii
sprzedaż luksusowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lstra w Signa

Toskania – Florencja jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiórem prac, które przekształcają się w tkankę miejską skansenu. Podobnie, okoliczne wsie, wzgórza, które otaczają to miasto - klejnot historii i kultury, można określić jako unikalne i rzadkie piękno krajobrazu i przyrody. Miasto Lastra Signa zawdzięcza swoją nazwę kamieniołomom piaskowca, które zostały uzyskane z „półki”, a bliskość Signa, choć aż do XIII wieku była znana jako Lastra a Gangalandi, nazwana od rodziny feudalnej tego obszaru. Osada jest starsza od jedenastego wieku, kiedy to była częścią feudala Karolingów Fucecchio. Wkrótce wieś weszła w ambicje ekspansjonistyczne Florencji, dzięki korzystnej sytuacji na Val d'Arno. Posiadająca trzy zamki (Zamek Monte Cascioli, Zamek Monte Orlando i najpotężniejszą twierdzę w centrum miasta), musiały upaść w 1365 r., kiedy mury zostały oblężone przez Pisę w wojnie z Florencją. W 1377 r. odbudowano mury miasta z wieżami i blankami. Mała wioska Malmantile (gdzie znajduje się willa na sprzedaż) jest jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych murów miejskich w Toskanii. Późnogotycka wioska pochodzi z 1424 r. i jest jednym z pierwszych przykładów granicy wyposażonej w wystające urządzenia, w całym następnym wieku, najczęściej używany typ w Toskanii. Malmantile początkowo reprezentowane przez antyczną stację pocztową i kilka domów rozrzuconych wzdłuż starej drogi do Pizy jest dzisiaj nadal średniowieczną perłą doskonale zachowaną i docenioną dzięki znanemu i słynnemu Festiwalowi Medievale, który co roku odbywa się między czerwcem i lipcem, z rekonstrukcją kostiumów, rynku i epokowych gier.