LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ BLISKO JAEZIORA GARDA

full screen
54 zdjęć
Luksusowa willa na sprzedaż w Veneto, kilka kilometrów od uroczego i słynnego jeziora Garda. Prestiżowa rezydencja, wybudowana na początku 1900, przeszła niedawno gruntowny remont, który przyczynił się do lepszego podkreślenia piękna nieruchomości.
Wybudowana w stylu secesyjnym, wenecka willa na sprzedaż ma powierzchnię 1400 metrów kwadratowych. Wnętrze jest godne podziwu: sale urządzone są z freskami w wyrafinowanym i eleganckim stylu; wyciszone kolory i wykończenia w skali chromatycznej nadają lekkości i harmoni we wszystkich pomieszczeniach. Duże okna roztaczają wyjątkowy widok na wspaniały park, a także dają pewność, że każdy obszar jest dobrze oświetlony i wentylowany.
Wewnątrz weneckiej willi na sprzedaż we Włoszech znajduje się również kryty basen z wodospadem, idealne i ekskluzywne miejsce: miękkie meble i obecność szczególnych elementów takich jak: marmurowe posągi, dają dodatkowy touch elegancji i szykowności tej prestiżowej rezydencji.
Piękne schody z marmuru i kutego żelaza prowadzą na wyższe piętera, gdzie znajdują się pokoje i gdzie pyszni się również piękny taras na dachu, który oferuje widok na przepiękny otaczający krajobraz.
Garaż i pomieszczenia techniczne, zajmują powierzchnię 300 metrów kwadratowych: garażu może pomieścić do 10 samochodów.
Zewnętrznie, park z 15.000 metrów kwadratowych w pełni obejmuje piękną willę na sprzedaż w Veneto. Tutaj, pomiędzy klasycznymi fontannami, imponującymi roślinami, majestatycznymi drzewami, wypielęgnowanymi żywopłotami i kolorowymi kwiatami mamy wrażenie, że pokaz się nie kończy.
Doskonała lokalizacja, niedaleko Werony, kilka kilometrów od jeziora Garda, czyni tą wenecką willę, wybudowaną w eleganckim stylu secesyjnym, klejnotem architektury.

informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Verona
Lokalizacja: Jezioro Garda

Typologia: willa veneta - willa jeziora

Powierzchnia wewnętrzna: 1400 meq
Powierzchnia zewnętrzna: 15.000 mq

Część mieszkalna 710 mq
Basen 378 mq
Garaż oraz pomieszczenia techniczne 300 mq

Park
Panoramiczny taras

Wenecja - Werona. Werona 20 km - Peschiera del Garda 6 km - Mediolan 140 km - Piacenza 130 km - Wenecja 150 km - stacja kolejowa Peschiera del Garda 6 km.

Ref: 0705
cena: Od 5mil do 10mil

real estate włochy

prestiżowy majątek
prestiżowa rezydencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Werona

Wenecja - Werona. Jest ważnym miejscem turystycznym odwiedzanym przez miliony ludzi każdego roku, dzięki artystycznym i architektonicznym skarbom, Verona została uznana za Światowe Dziedzictwo UNESCO. Werona jest przykładem miasta, które rozwinęło się stopniowo i nieprzerwanie, łączy elementy artystyczne najwyższej jakości dla różnych okresów które nastąpiły i reprezentuje koncepcję miasta warownego. W rzeczywistości, można zobaczyć dwie odrębne części rzymskiego muru i nowoczesneą częśą (aż do drugiej połowy XIX wieku): przez rzymskie mury otaczające serce miasta między Porta Borsari prowadzą lwy i ściany Gallieno, jest też tak zwany pierścień wewnętrznyz fortecą renesansu.
Werona ma wiele zabytków, które sięgają czasów rzymskich i średniowiecznych. Ponadto są też obecne monumenty epoki weneckiej i austriackiej.
W tym wielkim dziedzictwie artystycznym i architektonicznym nie brakuje wielu luksusowych willi i prestiżowych nieruchomości na całym obszarze, z których wiele jest pod silnym wpływem weneckim i Palladio.