LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ

20 zdjęć

Ten prestiżowy dom na sprzedaż w Ligurii, 5 km od Portofino, znajduje się w Zatoce Tigullio i charakteryzuje się przepięknym widokiem na morze i piękną Ligurię w towarzystwie 400 metrów kwadratowych ogrodu. W spokojnej i panoramicznej pozycji, niedaleko Portofino ta luksusowa rezydencja, wewnętrznie ma powierzchnię 180 metrów kwadratowych, jest otoczona przez wzgórza pokryte typową roślinnością śródziemnomorską. Dom charakteryzuje się zapierającym dech w piersiach widokiem na piękną zatokę Ligurii.
Inspirującemu, luksusowemu domowi w Ligurii towarzyszy 400 metrów kwadratowych ogrodu bogato obsadzonego oraz panoramiczny basen do wspólnego użytku.
Idąc w górę poprzez zewnętrzne schody można dotrzeć do wejścia apartamentu, który wychodzi na duży salon i jadalnię z drewnianymi podłogami starannie wykończonymi.
Salon luksusowego domu wychodzi, poprzez duże i jasne drzwi balkonowe na taras, który oferuje wspaniały widok na Morze Ligurii.
Kontynuując korytarzem, znajdziemy dwie sypialnie, jedna z wyjściem na taras oraz dwie łazienki.

Z jadalni luksusowego apartamentu poprzez inny korytarz dojdziemy do trzeciej sypialni z dużym kominkiem i łazienką.

informacje techniczne

Region: Liguria
Miasto: Genua
Lokalizacja: Santa Margherita Ligure

Typologia: Wille na sprzedaż Liguria – pestiżowe domy
Powierzchnia wewnętrzna: 170 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 400 mq
 
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Salon: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
Basen
Garaż
Ogród: 400 mq
 
Liguria - Portofino: Genua 25 km - Portofino 5 km - La Spezia 75 km - Sestri Levante 13 km – pole golfowe Rapallo 2 km - lotnisko Genua 36 km - termy 30 km – zjazd z autostrady: Rapallo 4 km.

Ref: 2221
cena: Do 2,5mil

luksusowa willa

prestiżowe nieruchomości
willa liguria

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Santa Margherita Ligure

Liguria - Genua - Portofino: odkrycie urny cinerary z trzeciego wieku z łacińskim napisem, niepotwierdza hipotezy, jeszcze niepotwierdzone oficjalnie, ugodę w czasach rzymskich. Zdewastowana przez Rotari w 641, wieś Liguaria 5 km od Portofino, była zamieszkana głównie przez rybaków i nazywa się Pescino, cierpi aż do X wieku liczne najazdy Saracenów. W tym samym okresie było już sporo mnichów św Columba pochodzących z potężnego opactwa św Colombano z Bobbio, który również założył Opactwo San Fruttuoso. Później stało się lennem rodziny Fieschi, aż 1229, kiedy to zostało poddane Republice Genui i włączone do Podesta Rapallo.
Od średniowiecza, wydaje się, że miasto w Ligurii, gdzie jest elegancki luksusowy dom na sprzedaż zostało podzielone na dwie główne wsie, Pescino i Corte, często podzielone przez ożywione walki. W dniu 18 lipca 1798 r. terytorium zostało podzielone na dwa kantony: Canton św Małgorzaty, gdzie zostały poddane dwie proste gminy San Siro i San Lorenzo della Costa i kanton św Giacomo z postymi gminami Nozarego i Portofino; oba zostały włączone do Zatoki Tigullio zarządzane przez dyrekcję rapallese. Związek między dwoma wioskami, polityczny i religijny był odrębny, i jego mieszkańcy - Margheritini i Giacomini - zcierają kilka razy w trudnych porównaniach między stronami. W dniu 05 kwietnia 1799 zostały zniesione, na zlecenie gminy, San Siro, San Lorenzo i Nozarego Portofino obejmujące te dwa nowe centra w gminach św Małgorzaty i św Jakuba. Stają się od 1861 roku terytorium Królestwa Włoch i biorą swoją obecną nazwę w 1863 roku z ostatecznym specjalnym dekretem królewskim króla Vittorio Emanuele II Savoia. Po drugiej wojnie światowej, Santa Margherita, Portofino i miejscowość Paraggi stają się coraz bardziej znanymi ekskluzywnymi ośrodkami.