Luksusowa willa na sprzedaż

full screen
63 zdjęć

W zielonej Toskanii, niedaleko miasta Pistoia, jest na sprzedaż ta piękna luksusowa willa.
Obiekt posiada wewnętrzną powierzchnię 620 metrów kwadratowych na trzech piętrach, a także duże tarasy i werandy, i jest otoczony przez urokliwy park o 4.000 metrów kwadratowych pięknie porośnięty wysokimi drzewami i trawnikami.
Na parterze znajduje się duży przedpokój, elegancki salon z kominkiem i elegackie drewniane meble na zamówienie, dalej znajduje się biuro z narożną, drewnianą biblioteką, która biegnie wzdłuż całej długości dwóch ścian, typowo toskańska kuchnia z jadalnią, łazienka i dodatkowe pomieszczenia.
Na pierwszym piętrze znajduje się pięć sypialni dwuosobowych, dwa z łazienką, pozostałe trzy ze wspólną łazienką.
Na najwyższym piętrze willi w Toskanii znajduje się przestronny strych, obecnie otwarta przestrzeń z łazienką.
Luksusowy dom, niedawno wybudowany jest w doskonałym stanie utrzymania, ma ładne wykończenie i jest pięknie urządzony meblami i wyposażeniem. Budynki gospodarcze kończą opis nieruchomości, oprócz dużego garażu z pięcioma miejscami parkingowymi.
Szeroko otwarte, zewnętrzne przestrzenie można wykorzystać na obiady lub kolacje na świeżym powietrzu, oferują one także możliwość budowy basenu lub innych przestrzeni rekreacyjnych i sportowych.
Bliskość miasta, autostrady i usług sprawia, że ​to ​bardzo wygodne miejsce, które w tym samym czasie cieszy się prywatnością i poufnością na zielonych przedmieściach.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Pistoia
Gmina: Montecatini Terme

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 620 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4.000 mq

3 piętra
5 sypialni
4 łazienki
Budynki gospodarcze
Możliwa rozbudowa nieruchomości na 7.000 metrów kwadratowych przyległej ziemi

Montecatini Terme 2 km - Pistoia 11 km - Lucca 30 km - Piza 47 km - Florencja 50 km - Forte dei Marmi 63 km

Ref: 1235
cena: € 1.800.000

wille w toskanii

pistoia
lionard luxury real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Montecatini Terme

Miasto Pistoia znajduje się w Toskanii, w rodzaju tarasu utworzonego przez aluwialne złoża utworzone przez rzeki Ombrone.
Pomimo, że nie istnieje jeszcze w czasie przejazdu Hannibal podczas II wojny punickiej, szybko toskańska miejscowość, kilka kilometrów od Florencji, zdobyła dużą wagę dzięki Via Cassia przez nią przechodzącą i jest znana z kwitnącego handlu.
Reputacja toskańskiej miejscowości Pistoia, spowodowana w dużej części dzięki rządom rodziny Lorena, trwa do dziś i sprawia, że jest popularnym miejscem dla dobrobytu, spokoju i jakości życia, a także zielonych krajobrazów zdobiących piękne luksusowe wille i wymarzone domy, często o dużym znaczeniu historycznym.