LUKSUSOWA WILLA NA SARDYNII

full screen
46 zdjęć
Położona przy jednej z najpiękniejszych zatok na Sardynii w rejonie Morza Śródziemnego, ta wspaniała, luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech proponuje się jako symbol regionu oraz nieruchomość o niekwestionowanym prestiżu i niezaprzeczalnej urodzie.
Rezydencja włoskiej rodziny królewskiej, która została wybrana na wakacje na Sardynii aż do lat 40. Wspaniała, luksusowa willa jest teraz na sprzedaż we Włoszech, utrzymuje stary arystokratyczny urok w połączeniu z nowoczesnymi udogodnieniami.
Umieszczone, jedna na zewnątrz i jedna wewnątrz, dwa baseny z morską wodą charakteryzują środowisko i oferują chwile całkowitego i pełnego relaksu, w połączeniu ze spa i sauną, łaźnią Kneippa, łaźnią turecką, prysznicami i hydromasażami.
Wspaniała luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech oferuje jasne, przyjazne, bogate w szczegóły takie jak: marmurowe podłogi, tarasy i luksusowe ozdoby 3 apartamenty i 21 pokoi. Wszystkie pokoje wyposażone są w ekskluzywnym i eleganckim stylu, z wyrafinowaniem i dokładnością luksusowej willi.
Zanurzona w zieleni, położona na prywatnym cyplu, otoczonym pięknym morzem Sardynii, wraz z tarasami, ta piękny, luksusowy nieruchomość na sprzedaż we Włoszech to idealne połączenie piękna i uroku, udogodnień i prywatności.
Na niespotykaną prywatność, ta luksusowa willa posiada również lądowisko dla helikopterów, które prowadzi bezpośrednio do nieruchomości w pełnej dyskrecji i spokoju.
informacje techniczne
Region: Sardynia 

Typologia: luksusowa willa - luksusowa nieruchomość na Sardynii 

Powierzchnia wewnętrzna: 1973 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 1,78 ha. 

Pokoje: 21 
Apartamenty: 3 

2 baseny 
Spa (sauna, łaźnia turecka, jacuzzi, łaźnia Kneipp, hydromasaże) 
Siłownia 
Solarium 
Spa i centrum masażu 
Sala meeting
Lądowisko dla helikopterów
Ref: 0486
cena: Oferta zarezerwowana

willa luxury

prestiżowa posiadłość
nieruchomość real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Sardynia

Sardynia: wspaniała luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu Sardynii, nazywanym „Riviera del Corallo” przez połowy pięknego i szlachetnego czerwonego koralu, który tworzył się przez długi czas w tych miejscach. Żywa i energiczna Sardynia, oferuje swoim mieszkańcom i turystom zabawę, rozrywkę, kulturę i sztukę. Spacerując w miejscowości w pobliżu willi, znajdziemy lokalne, dobrze zachowane domy i wspaniałe zabytki, takie jak pałace Aragonii, Katalońskie, gotyckie kościoły i wspaniałe krużganki. 
Okolica tej wspaniałej, luksusowej willi na sprzedaż we Włoszech jest dziś pełna gajów oliwnych i winnic.Wybrzeże, które wychodzi na wspaniałą willę na Sardynii jest usiane licznymi potokami, zatokami, plażami docieranymi przez jednego z najpiękniejszych mórz na świecie.
To typowe śródziemnomorskie miejsce upiększa niekwestionowane piękno i atrakcyjność.