LUKSUSOWA REZYDENCJA W WENECJI

26 zdjęć
Luksusowa willa w Wenecji, luksusowy obiekt jest idealny dla każdego, kto chce być powitany przez elegancje i wygode a w tym samym czasie, w miejscu, które zachowuje pierwotnego ducha. Struktura budynku jest echem stylów bizantyjskiego, renesansowego i gotyckiego z wpływami architektonicznymi Wenecji. Przykład to szczególności dekoracji, ramka z marmuru przy wejściu przedstawiająca myśliwego z jego psami goniącymi króliki i antylopy. Jest to najstarszy dowód budynku, którzy historycy pkreślili na drugą połowę XIV wieku. Dziedziniec został udokumentowany na początki gotyku. Niezwykłe schody z marmuru, studnia na środku i duże kolumny nośne to przykłady weneckiej architektury z początku XV wieku.
Wewnątrz luksusowej willi na sprzedaż we Włoszech, znajduje się gotycki strop posiadający te same cechy charaktrystyczne co Pałac Ducale. Główne piętro luksusowej rezydencji, odrobinę „ukryte” z zewnątrz, stanowi unikalny przykład gotyckiego drewnianego sufitu, gotycko - bizantyjskiej kończyny, który jest skierowany na wewnętrzny dziedziniec, podłogi wykonane są techniką pastellone.
Obecnie wykorzystywana jako miejsce sztuki znanej fundacji weneckiej, prestiżowa nieruchomość może łatwo powrócić do swojego pierwotnego użytku jako prywatne mieszkanie. Źródła historyczne potwierdzają, że budynek był niegdyś rezydencją słynnego arystokratycznego rodu z XIV wieku, później domem ważnego kompozytora oper i muzyki sakralnej, który pracował z Carlo Goldoni, którego dom rodzinny znajdował się w bezpośrednim sąsiedztwie tego pięknego pałacu.
informacje techniczne
Region: Veneto 
Miasto: Wenecja 
Lokalizacja: Wenecja 

Typologia: willa Wenecja - luksusowe wille 
Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq

Duży salon 
Kuchnia 
5 sypialni 
5 łazienek 
Studio 
Przestrzeń wystawowa 
Prywatny dziedziniec
Ref: 0456
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowe nieruchomości

wenecja sprzedaż domów
sprzedaż luksusowych willi

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Wenecja

Wenecja - Wenecja: prestiżowa nieruchomość na sprzedaż znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centralnego placu w Wenecji, niezwykłego miejsca, tak jak całe miesto, w którym się znajduje. Wyjątkowość Wenecji, miasta o bogatej historii i penetrowane przez wiele czynników, przejawia się również w pracach wielkich mistrzów takich jak Tycjan, Giorgione, Veronese.  Wychodząc od mostu Rialto do bazyliki Santa Maria Gloriosa dei Frari, można przejść przez ogromny plac, słynny przez swoje gotyckie budynki, parady karnawałowe i występy w plenerze podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Sercem Wenecji jest bez wątpienia Piazza San Marco.
Słynna bazylika stoi na środku placu, jest w złotym kolorze i pokryta mozaikami, które opowiadają historię Wenecji, wraz ze wspaniałymi płaskorzeźbami przedstawiającymi miesiące w roku. Nad głównym wejściem, cztery konie z brązu z Konstantynopola przypominją czwartą krucjatę, w 1204. Kształt krzyża greckiego jest zdominowany przez pięć ogromnych kopuł. Jest to trzecia Bazylika San Marco, która znajduje się w tym miejscu, pierwsze dwa zostały zniszczone. Słynna bazylika stoi na środku placu, jest w złotym kolorze i pokryta mozaikami, które opowiadają historię Wenecji, wraz ze wspaniałymi płaskorzeźbami przedstawiającymi miesiące w roku. Nad głównym wejściem, cztery konie z brązu z Konstantynopola przypominją czwartą krucjatę, w 1204.
Obok bazyliki znajduje się Pałac Książęcy: jednoczy je Porta della Carta, wspaniała praca Bartolomeo Bon.
Siedziba rządu Republiki Weneckiej, została zbudowana w XV wieku z marmuru Istrii. Tutaj stał zamek, który następnie podpalono, aby zmusić Pietro IV Candiano do wyjścia, którzy znaleźli schronienie w czasie zamieszek . Obecnie pałac jest muzeum z dziełami najlepszych weneckich artystów: Biblioteka Sansovina.Na przeciwko Pałacu Ducale jest dzwonnica San Marco, wybudowany w 1173 jako latarnia dla żeglarzy, została przywrócona przez Bartolomeo Bon w XV wieku. Upadła 14 lipca 1902 i została całkowicie przebudowana. Loggia z czerwonego marmuru z Werony jest dziełem Jacopo Sansovino, na nim znajdują się płaskorzeźby przedstawiające alegorie z Republiki Leone. Innym symbolem miasta jest most Rialto, zaprojektowany przez Antonio da Ponte, został zbudowany w 1591 r. Był to jedyny sposób na przekroczenie Wielkiego Kanału na pieszo: w rzeczywistości był tylko mostem do 1854 roku, kiedy to został wybudowany most dell’Accademia.