LUKSUSOWA REZYDENCJA W SERCU FLORENCJI

14 zdjęć
Położony w historycznym centrum Florencji, w pobliżu Ponte Vecchio, Piazza della Signoria i Galerii Uffizi, jest na sprzedaż niedawno odnowiona, luksusowa i prestiżowa rezydencja zbudowana w XIX wieku. Nieruchomość na sprzedaż we Włoszech znajduje się w samym sercu stolicy Toskanii, szczyci się atrakcyjną lokalizacją, jako że nie tylko znajduje się na przeciw słynnego Lungarno, ale także posiada panoramiczny widok na Piazzale Michelangelo. Willa na sprzedaż we Włoszech została umiejętnie odnowiona i wyposażona w elementy architektoniczne i meble, które tworzą wygodne i przytulne wnętrze, typowe dla epokowych budowli Toscanii.
Willa jest rozłożona na trzech piętrach, gdzie znajdziemy jedenaście przestronnych apartamentów, z których część oferuje widok na brzeg rzeki, a inne wychodzą na wieże miasta. Luksusowe rezydencje na sprzedaż wyposażone są we wszelkie udogodnienia i posiadają jedną lub więcej sypialni, salon z jadalnią i aneksem kuchennym oraz łazienkę. Wnętrza urządzone są z troską, wyrafinowane klasyczne wykończenia łączą się z funkcjonalnością nowoczesnych udogodnień. Obiekt oferuje przestronne i jasne przestrzenie, gdzie jesteśmy otoczeni przez ciepłą atmosferę, dzięki wyłożonym kafelkom i parkietem na podłogach, ale zwłaszcza dzięki oknom roztaczającym widok na rzekę Arno. Wspaniałym i imponującym widokiem można cieszyć się z dużego tarasu znajdującego się na trzecim piętrze rezydencji.
Nieruchomość posiada dodatkowy apartament o powierzchni 95 metrów kwadratowych, z osobnym wejściem, składający się z piwnicy i parteru, gdzie znajdują się trzy łazienki, pralnia, kuchnia i inne pomieszczenia pomocnicze.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Willa w Toskanii - Willa na sprzedaż we Florencji
powierzchnia wewnętrzna: 1100 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 273 mq
 
Prestiżowy Dom: 947 mq
10 apartamentów:
Sypialnia: 1
Łazienka: 1
Jadalnia-pokój dzienny: 1
Aneks kuchenny: 1
 
1 apartament:
Pokoje: 2
Łazienka: 1
Jadalnia-pokój dzienny: 1
Aneks kuchenny: 1
 
jak również innye pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Teren zewnętrzny: 227 mq
Piwnica: 50 mq
Panoramiczny taras: 46 mq
Prywatny parking
 
Toskania – Florencja: Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km - Monte Abetone 48 km - Florencja 2 km - Montecatini Terme 35 km - Poggio dei Medici Golf Club 30 km - lotnisko Florencja  5 km- zjazd z autostrady: Firenze Nord 2 km.


Ref: 0208
cena: Od 5mil do 10mil

firma winiarska

luksusowe wille
wille toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja, położenie naszych prestiżowych nieruchomości na sprzedaż, jest powszechnie uznawane jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską skansenu. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.