Luksusowa rezydencja w Lucca

49 zdjęć

Wybudowana na początku ubiegłego wieku elegancka, secesyjna willa na sprzedaż znajduje się w Lucca.
Konstrukcja nieruchomości jest oparta na tradycyjnym modelu jednorodzinnego domu opracowanego w XIX wieku i była powszechnie wykorzystywana w Lucca jako struktura epoki.
Luksusowa willa wygląda jak architektoniczna kostka podzielona na dwa piętra, z symetrycznym rozkładem otworów i centralnie położonym głównym wejściem, skomplikowana gra brył i pustych przestrzeni dodaje wielkiej dynamiki i elegancję całej strukturze.
Piękne detale dekoracyjne wzbogacają całość luksusowej willi, tak jak fryz czapli i bloki kolorowej ceramiki pomiędzy oknami na pierwszym piętrze; wzdłuż trzech stron budynku biegnie pas cementu przedstawiający stylizowane liście.
Również we wnętrzu znajdziemy taką samą sztukę, w wyszukanej sztukateriii z geometrycznymi i kwiatowymi motywami jak w kutej z żelaza balustradzie schodów.
Elegancka rezydencja składa się łącznie z dwunastu pokoi, plus poddasze, obszar piwnicy i siłowni.
Ogród o około 2.000 metrów kwadratowych z majestatycznymi drzewami i stawem z dwoma żelaznymi, kutymi zamyka w „ramy” nieruchomość i może być łatwo ubarwiony basenem lub dodatkowymi miejscami parkingowymi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca

Typologia: luksusowa willa – secesyjna willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1.200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2000 mq

2 piętra
Garaż
Możliwość budowy basenu

Toskania - Lucca: Piza 30 km - Florencja 62 km - Lucca 15 km - Forte dei Marmi 37 km - Golf club 5 km – kąpieliska termalne 18 km – zjazdy narciarskie 48 km - lotnisko Piza 39 km - autostrada: 15 km

Ref: 1097
cena: € 2.000.000

lucca

wille toskania
luksusowe wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Elegancka willa w secesyjnym stylu znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście wielkiego piękna oraz bogatej i kontrowersyjnej histori: powstała jako wioska Ligurii rozliczenia według niektórych historyków, swoje znaczenie zawdzięcza etruskiemu pochodzeniu według innych ekspertów. Lucca jest pena luksusowych willi i prestiżowych, historycznych nieruchomości, a jednocześnie utrzymuje w nienaruszonym stanie wiele cech typowych dla starożytnych czasów: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajęta przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca, dom luksusowej willi na sprzedaż, następnie stała się jednym z najważniejszych stolic królestwa Lombardii. Z biegiem lat znajdowała się pod panowaniem różnych rodzin; pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza a jej znaczenie i wspaniałość jest widoczna do dzisiaj.