Luksusowa prestiżowa willa na sprzedaż w Rzymie

38 zdjęć

Ta niezwykła, luksusowa willa na sprzedaż w Rzymie została zbudowana w XIX wieku, w chronionym obszarze, który nadal pozwala cieszyć się niezwykłymi, malowniczymi cudami archeologicznymi i przyrodniczymi. Tutaj, kilka kilometrów od Rzymu, atmosfera jest typowa dla bujnej zieleni Lazio.
Obiekt posiada wewnętrzną powierzchnię 410 metrów kwadratowych rozłożonych na trzech piętrach, towarzyszy jej dependance o 35 metrach kwadratowych. Obecnie willa w Rzymie jest podzielona, aby pomieścić dwie rodziny w absolutnej prywatności: mamy pierwszy obszar nieruchomości z wejściem na dużą otwartą przestrzeń z kominkiem, który służy jako pokój dzienny, kuchnia, sypialnia, pralnia i łazienka; na piętrze znajduje się sypialnia, gabinet z widokiem na open space, sypialnia z obszarem dla gabinetu, garderoba, duża łazienka i taras o 18 metrach kwadratowych. Drugi obszar luksusowej willi na sprzedaż ma: na parterze, kuchnię z jadalnią i kominkiem, gabinet, sypialnię z garderobą i łazienkę.
W piwnicy mieści się pralnia i prasowalnia. Dwie strefy, w tej chwili niezależne, są połączone, a więc łatwo można je połączyć jako jeden obiekt.
Obok willi znajdziemy dependance z kuchnią, pokojem dziennym, sypialnią i łazienką.
Cała prestiżowa rezydencja otoczona jest zadbanym parkiem z trawnikiem, otoczonym przez podjazd prowadzący do prywatnego parkingu.
Urok tej rzymskiej posiadłości oczarował również słynnego włoskiego reżysera, który mieszkał tu przez kilka lat, doceniając niekwestionowaną zaletę: żyć krok od stolicy, podziwiając prywatność i spokój oferowane przez naturę.
Wreszcie, bliskość dwóch lotnisk międzynarodowych sprawia, że ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią lub muszą często podróżować.

informacje techniczne

Region: Lazio
Województwo: Rzym

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 445 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4 ha

Główna willa: 410 mq
2 kondygnacje + piwnica
Dependance: 35 mq
Prywatny parking

Lazio - Rzym. Frascati 18 km - Tivoli 27 km - Bracciano 34 km - Civitavecchia 60 km - Ostia Antica 20 km - Viterbo 66 km - lotnisko Fiumicino 24 km - lotnisko Ciampino 14 km.

Ref: 0869
cena: Od 2,5mil do 5mil

rzym

wille rzym
luksusowe wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Rzym, stolica Włoch, wieczne miasto, pełne historii i magii bez końca. Przed metropolią ludzkości, serce starożytnej cywilizacji podstawowej stolicy Cesarstwa Rzymskiego, kolebka narodzin języka łacińskiego: żadne miasto na świecie nie ma tyle historii.
Terytorium o zróżnicowanym naturalnym krajobrazie tak od siebie różnym, posiadają dwie charakterystyczne cechy: od pasm górskich i dolin (słynnych 7 wzgórz) na nisko położonych obszarach, od Tybru do jeziora Bracciano, wyspy Tybru do piaszczystego wybrzeża Ostii.
Zabytki i interesujące miejsca w obrębie miasta są niezliczone, wśród nich należy wymienić Koloseum, Forum Romanum, Panteon, św Piotr w Watykanie, św Jan na Lateranie, Kapitol, różne zabytkowe budynki, piękne fontanny (Trevi, Barcaccia, Czterech Rzek, Neptuna, Naiadi), znane place (św Piotra, Navona, Spagna, Repubblica, Venezia), historyczne arki, mosty i wiele innych.
Wiele jest ekskluzywnych obszarów vip na terenie Rzymu: tutaj, znajduje się wiele wspaniałych luksusowych willi, eleganckich apartamentów, pięknych budynków o dużej wartości.