Luksusowa posiadłość z basenem na sprzedaż w Prato

full screen
57 zdjęć

U stóp chronionego obszaru Calvana, niedaleko Florencji, jest na sprzedaż elegancka posiadłość z basenem i dependance.
Jest to pięknie odrestaurowany budynek, którego powierzchnia wynosi ponad 1.000 metrów kwadratowych. Główna willa w Toskanii ma powierzchnię 900 metrów kwadratowych na dwóch poziomach. Na parterze znajduje się przestronny i jasny hol wejściowy z gustownie urządzonym ogromnym salonem, wygodna i nowoczesna kuchnia z jadalnią oraz łazienka dla gości.
Nowoczesne schody prowadzą na pierwsze piętro, na którym znajduje się część sypialna z sześcioma sypialniami i pięcioma łazienkami. Fitness / wellness kończą udogodnienia nieruchomości.
Ogólnie rzecz biorąc, układ pomieszczeń z tej eleganckiej willi z basenem na sprzedaż sprawia, że ​​jest bardzo użyteczny i funkcjonalny, ale nie ograniczony: pokoje są przestronne, komfortowe, rodzinne, meble dodają odrobinę charakteru, elegancji i żywotności.
Wspaniała dependance ma powierzchnię 110 metrów kwadratowych, które są również podzielone na dwa poziomy: na parterze jest salon z kuchnią na pierwszym piętrze bardzo duży pokój z łazienką.
Cudowny duży basen z częścią relaksacyjną zdobi park otaczający willę na sprzedaż w Toskanii, która jest częścią ponad 12 hektarów terenu posiadłości, z których 9 jest obecnie obsadzonych drzewami oliwnymi, produkuje się tu wysokiej jakości nagradzane oleje.
Wygodny zadaszony box może pomieścić kilka samochodów.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Prato

Typologia: luksusowa willa - posiadłość w Toskanii

Powierzchnia wewnętrzna: 1.010 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 12 ha

Główna willa: 900 mq
2 piętra
6 pokoi
6 łazienek
Fitness i wellness

Dependance: 110 mq
2 piętra

Basen
Zadaszony garaż

Gaj oliwny: 9 ha

Toskania – Prato: Florencja km 21 – Montecatini Terme km 27 - Lucca km 58 – San Gimignano km 67 - Piza km 78 – Viareggio km 82 - Golf Club km 4  – Park Termalny km 21 - lotnisko Florencja km 15

Ref: 1168
cena: € 6.500.000

wille toskania

willa z basenem
luksusowe domy prato

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Prato

Miasto centralnej Toskanii, Prato posiada wiele zabytków o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym oraz wiele budowli, zwłaszcza średniowiecznych.
W Prato znajdują się jedne z najważniejszych dzieł malarzy od XIV wieku do odrodzenia zebrane przez Muzeum Cywilne mieszczące się w Pałacu Pretorio, od Filippo Lippi i Filippino Lippi, Bernardo Daddi, Giovanni da Milano i Botticelli a współczesna sztuka znajduje się w Centrum Sztuki Współczesnej Luigi Pecci.
Gospodarka miasta zawsze była oparta na przemyśle włókienniczym, z rosnącą liczbą mieszkańców zróżnicowała się głównie w usługach, wśród których są: bankowość, ubezpieczenia i wolne zawody.
Zyskała na znaczeniu dzięki swojej bliskości do Florencji, w ciągu lat Prato zwiększyło budowę luksusowych willi w swoich pięknych, zielonych dzielnicach, pośród zielonych wzgórz, ale nie daleko od atrakcji miasta.