LUKSUSOWA POSIADŁOŚĆ W VOLTERRA

20 zdjęć
W samym sercu Toskanii, pomiędzy Pizą i Volterrą, jest na sprzedaż ten typowy wiejski toskański luksusowy kompleks, który rozwinął się na przestrzeni wieków w 1200 roku wokół kościoła Franciszkanów.
Nieruchomość na sprzedaż jest otoczona 10 hektarami z którego 3.5 to gaj oliwny gdzie znajduje główna willa. Przekształcona w uroczy agroturyzm, jest rozłożona na trzech piętrach z dziewięcioma jednostkami mieszkalnymi, w tym dwa pokoje z łazienką i siedem apartamentów.
Te ostatnie składają się z sypialni, łazienki, kuchni lub aneksu kuchennego i jadalni.
W dodatku, ten luksusowy dom na sprzedaż we Włoszech posiada inne pomieszczenia techniczne, prywatną kaplicę, dwa budynki gospodarcze, z których jeden jest używany jako recepcja otoczona przez piekarnikię, łazienkę, oraz szklarnię i drugie pomieszcenie przeznaczone jako szopa na narzędzia.
Wśród drzew oliwnych znajdziemy piękny basen bez dodatków chemikaliów organicznych, bardzo ładnie utzrymany.
Obiekt jest obecnie używany jako typowo toskańskie zakwaterowanie, ale może być połączone i dostosowane jako struktura mieszkaniowa.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Willa na sprzedaż w Toskanii – uroczy agroturyzm
Powierzchnia zewnętrzna: 10 ha
 
7 apartamentów
Pokoje: 9
Łazienki: 10
Kuchnia: 8
Jadalnia: 8
Salony: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 4
 
Basen biologiczny
Teren: 10 ha
 
Toskania – Volterra: Piza 60 km - Siena 46 km - Castiglioncello 42 km - San Miniato 40 km - Florencja 76 km - Castelfalfi Golf Club 21 km - Livorno 65 km - lotnisko Piza 56 km - Lucca 56 km - Autostrada: zjazd Firenze Sud: 49 km.

Ref: 0161
cena: Do 2,5mil

willa w pizie

dom toskania
firma winiarska

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania – Piza. Początki Volterra zatraciły się w ciągu wieków. Pierwszy dowód obecności człowieka sięgają dwóch tysięcy lat przed Chrystusem, w okresie eneolityku, kiedy dobra lokalizacja i bogactwo zasobów mineralnych sprzyjają tworzeniu pierwszych osiedli ludzkich.
Miasto prwdziwej Toskanii jest później założona przez Etrusków, od VIII wieku p.n.e., poszerzyła swoją dominację nad dużą częścią aktualnej Toskanii. Pod panowaniem Etrusków kiedy Velathri (starożytna nazwa Volterra) staje się ważnym miastem pod względem gospodarczym i politycznym. W tym okresie wieś w samym sercu Toskanii, 40 km od pięknego wybrzeża Castiglioncello staje się pewnego rodzaju miastem-państwem (z murami o długości  7 km!) rządzonym przez księcia lub „lucumone”; rozszerza swoją kontrolę nad dużą częścią okolicy i jest częścią konfederacji dwunastu miast etruskich zwanych „dodecadopoli”.
Złoty wiek toskańskiego miasta kończy się także wtedy, gdy Volterra, podobnie jak inne miasta konfederacji, zostają zmuszone do poddania się władzy Rzymu, którego potęga rośnie (260 p.n.e.), który stopniowo zastępuje Etrusków nad kontrolą Toskanii i całego półwyspu. Średniowiecze, kiedy to Volterra odzyskuje swoją autonomię. Podobnie jak wiele miast w Europie Środkowej i Północnej zorganizuje bezpłatną gminę, począwszy od XII wieku. Pozostanie dopóki jego terytorium ostatecznie spadnie pod panowanie Florencj, przez wojska Wawrzyńca Wspaniałego, który w 1472 zwycięży i ograbi miasto.