LUKSUSOWA POSIADŁOŚĆ W CHIANTI

10 zdjęć
W samym sercu Chianti, między rzędami zielono-srebrnych winorośli i gajów oliwnych, znajduje się ta prestiżowa Firma Rolna na sprzedaż z 40 akrami ziemi i 1400 metrów kwadratowych zakrytej powierzchni.
Luksusowa posiadłość na sprzedaż w Chianti składa się z głównego domu, luksusowej willi z XIV wieku, która jest rozłożona na trzech kondygnacjach o powierzchni 900 metrów kwadratowych w tym dawnych piwnic i winiarni. Pozostałe 3 budynki w tym obiekcie na sprzedaż we Florencji składają się z typowego domu w Toskanii, posiadających trzy piętra z 270 metrami kwadratowymi, który został wybudowany w połowie XIX wieku, stodoły rolnej ze 150 metrami kwadratowymi z możliwością częściowej rozbiórki i odbudowy, byłej piekarni o 80 metrach kwadratowych z projektem zmiany na luksusowy dom.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Wille na sprzedaż we Florencji - sprzedż gospodarstwa rolnego
Powierzchnia wewnętrzna: 1400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 40 ha

Główna willa – 900 mq
3 piętra pod ziemią piwnice
Kadź
Dom – 270 mq
na trzech kondygnacjach
Stodoła – 150mq
Była piekarnia – 80mq
Działka 40 ha, z czego:
13,7 ha winnic Chianti DOCG
1 ha Cabernet Sauvignon
1 ha Montepulciano i Teroldego
3,3 ha  IGT Toskanii
7 ha 1500 zakładów oliwnych
2 ha dawnych winnic
14 ha lasów i gruntów ornych
 
San Gimignano 16 km - Certaldo 7 km - Florencja 30 km - Volterra 35 km - Siena 40 km – klub golfowy 18 km - lotnisko Florencja 32 km - zjazd z autostrady: Florencja sud 15 km.

Ref: 0178
cena: € 2.650.000

luksusowe domy sprzedaż

gospodarstwo rolne toskania
willa grosseto

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja - Chianti: Harmonia kolorów, harmonia smaków na terytorium  win. Starożytna miejscowość Fiano, pierwotnie „Alfiano”, ponieważ należała do szlacheckiej rodziny florenckiej z Alfani, znajduje się na szczycie grzbietu, który tworzy przełom między Valdelsa i Valdipesa. Luksusowa willa na sprzedaż jest własnością jednej rodziny od 1940 roku. Kaplica, willa ze stajniami, młyn i piwnice z innych budynków gospodarczych znajdują się w dolnej części wsi, w otoczeniu winnic i gajów oliwnych w gospodarstwa w kierunku Certaldo.
Geometrie górzystego krajobrazu są złagodzone przez starożytne ruiny, takie jak: stare zabudowania, surowe cyprysy, które nie zawsze są zgrupowane razem, kręte drogi i kościoły romańskie.
Tu, na ziemi na wsi w pobliżu Florencji, uprzejmy gospodarz pozwala się porwać przyjemnym widokom, może wkrótce zrealizować istotę tej części Toskanii: grunty godne ekspozycji, klimat i pochodzenie geologicznego są naturalnie przystosowane do produkcji wysokiej jakości i wydają się spontanicznie współpracować z pracą winiarza, świadomego, że tylko synergie między starożytną wiedzą i aktualizacje techniczne, między słuchaniem przeszłości i otwartym oczom można dojść do pożądanych rezultatów.