;UKSUSOWA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

15 zdjęć
Na wzgórzach Florencji, znajduje się na sprzedaż luksusowa nieruchomość w malowniczej okolicy. Bunt spektakularnej scenerii toskańskiej natury, ta prestiżowa nieruchomość na sprzedaż we Włoszech składa się z luksusowego domu i przebudowanej stodoły, oba niedawno odnowione w typowo toskańskim stylu. Cennej posiadłości towarzyszą 3 ha ziemi i duży ogród porośnięty drzewami oliwnymi. W ogrodzie znajduje się parking i basen całkowicie pokryty płytami z białego kamienia.Główna willa, na sprzedaż we Florencji, posiada dwa piętra i dwa poziomy piwnic, w których znajdują się pomieszczenia używane jako piwnica i pralnia.
Na parterze mieści się salon, który jest dostępny przez wejście, któremy na prawo towarzyszy duży salon, który jest rozłożony na trzy pokoje na trzech poziomach i towarzyszą mu dwa kamienne kominki i parkiet z drewnianych płyt, sufity z belkami stropowymi i drewniane belki. Z dolnego poziomu dojdziemy do ogrodu i szklarni z kamienia z której można dotrzeć do ogrodu. Od najwyższego poziomu można dojść do dużego łukowatego portyku z kamienną podłogą i sufitem z lunetami z gotowanych profili z żeliwa i wyposażonych w piec. Po lewej stronie od wejścia, przez korytarz z kamienną podłogą, zdobionymi ścianami i sufitem, można dostać się do toalety i jadalni. Nireuchomość ma podłogi z drewna i dysponuje kasetonowym drewnianym sufitem i towarzyszy jej kominek; znajduje się na wprost dużego łukowego otworu wychodzącego naogród i jest połączony z kuchnią i studiem na półpiętrze. Z jadalni, przez mały korytarz dojdziemy do ganku, wyposażonego w kominek-grill z widokiem na duży wyłożony kamieniem ogród. Z korytarza można dojść do przestronnej kuchni z wypalaną podłogą i sufitem w lunety o gotowane profilach z żelaza. Kuchnia, a także salon i wejście, posiadają widok na dziedziniec z kamienną studnią, wszystko to jest na sprzedaż w luksusowym osiedlu we Florencji. Półpiętro i piętro pierwsze posiadają obszar sypialny składający się z dwóch pokoi typu studio wyposażonych w łazienki i salon z kominkiem i trzy sypialnie. Z sypialni z dużym kominkiem można dotrzeć do garderoby na dwóch poziomach oraz łazienki z kominkiem. Drugi, mniejszy pokój, również z kominkiem, posiada małe WC z wejściem z przedpokoju. Trzecia łazienka mieści na korytarzu, który osiąga najmniejszy pokój. Pierwsze piętro willi obejmuje także mieszkanie dla dozorcy z wejściem od strony dziedzińca, dostępne z kamiennych schodów i pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnią i WC. Była stajnia, typowy dom Toskanii, składa się z parteru i piwnicy.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Sprzedaż prestiżowych nieruchomości - Willa Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 650 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3 ha
Główna willa: 505 mq + 28,70 mq + 52 mq dziedziniec
Sypialnie: 3
Łazienki: 6
Salony: 4
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
Apartament Casiere: 47 mq
Sypialnia: 1
Łazienka: 1
Pokój dzienny z aneksem kuchennym: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Była stajnia: 75.40 mq
Basen
Lokalny techniczny
Teren porośnięty drzewami oliwnymi: 3 ha

Toskania - Florencja: Fiesole 2 km - Florencja 10 km - Montespertoli 48 km - Castelllina w Chianti, 51 km - San Gimignano 63 km - Florencja 68 km - Lucca 98 km - Piza 118 km - Dante AlighieriGolf SPA & Country Club 0,5 km - lotnisko Florencja 8 km – zjazd z autostrady: Florencja sud 7 km.

Ref: 2340
cena: Od 5mil do 10mil

epokowa rezydencja

willa forte dei marmi
posiadłość toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja: początki Fiesole są stare. Monumentalne ruiny wsi Florencji potwierdzają istnienie silnej osady Etrusków już w VII wieku przed naszą erą.
Później, około 225 p.n.e., cały obszar został zdominowany przez Galów, którzy zostali później wypędzeni przez Rzymian.
W czasie wojny domowej, wieś w Toskanii, występuje przeciwko Rzymowi i zostaje za to surowo ukarana przez Porcio Catone.
W sporze między Silla i Mario, staje po stronie tych ostatnich.
Była wtedy siedzibą garnizonu wojskowego, wokół którego utworzono rzymskie miasto Faesulae które szybko stało się, dzięki większym budynkom (teatr, łaźnie, Capitol, forum, świątynie ....), najważniejszym centrum Toskanii. Jego prestiż osłabł do barbarzyńskich najazdach i rozwoju ulic Florencji. W 405 zostało zaatakowane przez Gotów.
W 540 r. miasto Florencja zostaje na długo oblężona przez Belisa
rio, który w końcu zostaje pokonany przez głód. W epoce longobardzkiej karolińskiej, biskupi Fiesole cieszyli się silną władzą polityczną i gospodarczą, która zakończyła się w 1125, gdy miasto weszło pod panowanie potężnej teraz Florencji.
Od tego momentu Fiesole było zawsze związane z pobliskim miastem, zachowując znaczną autonomię i stając się miejscem turystycznym, które trwa do dziś, literaci i artyści doceniają tutejszy krajobraz i sztukę.