LUKSUSOWA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ W VALDICHIANA

full screen
42 zdjęć

W prowincji Arezzo, w pięknej dolinie Valdichiana, jest w sprzedaży domostwo z winnicą.
Jest to dom z kamienia zbudowany w XIX wieku, niedawno odnowiony, położony na wzgórzu, z przepięknym widokiem 360 ° na zieleń miast graniczących z tą doliną.
Obiekt jest podzielony na dwie części, które można łatwo połączyć.
Jedna część jest wykonana z głównego domu i ma powierzchnię około 350 metrów kwadratowych, oprócz strychu, na dwóch piętrach. Druga to relais z restauracją o ponad 800 metrach kwadratowych rozmieszczonych na trzech piętrach oprócz poddasza, w sumie ponad 1.150 metrów kwadratowych powierzchni wewnętrznych.
Dom właściciela posiada, na parterze, dużą kuchnię o ponad 60 metrach kwadratowych, w pełni wyposażoną, dwa salony, jeden z kominkiem, drugi z zabytkowym piecem - kominek z żelaza, biuro, łazienkę z prysznicem i szafę, pokój do prasowania oraz pomieszczenie gospodarcze. Część ścian jest nadal z zabytkowych kamieni. Schody prowadzą na piętro, gdzie znajdują się cztery duże sypialnie z dwoma łazienkami. Największa sypialnia ma bezpośredni dostęp do łazienki i garderoby.
Relais znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z małego pokoju używanego jako recepcja z piecem z terakoty i odkrytymi belkami i salon, który może być używany jako sala konferencyjna, z odkrytymi belkami i dużym, w pełni funkcjonalnym kominkiem.
Stąd dojdziemy do czterech sypialni wyposażonych w meble z epoki, oprócz suite dla trzech osób z małym salonem i aneksem kuchennym. Piętro uzupełnia pomieszczenie gospodarcze z łazienką; drewniane schody prowadzą do kolejnego suite o 100 metrach kwadratowych z dwoma sypialniami, kuchnią i łazienką.
Restauracja zajmuje cały parter z salą, która może pomieścić około 70 gości, a także ogród, który może pomieścić do 300 jedzących, doskonale nadaje się do organizacji imprez.
W komunikacji z wyposażoną jadalnią znajduje się piwnica do przechowywania i degustacji win.
Elegancka posiadłość na sprzedaż jest otoczona ogrodem o 5.000 metrów kwadratowych z wysokimi drzewami, sosnami, cyprysami, iglastymi żywopłotami i małą plantacją oliwek z około 100 drzewami.
W ogrodzie znajdują się dwa panoramiczne baseny: jeden o 98 metrach kwadratowych, jest dostępny dla gości relais, a drugi o 72 metrach kwadratowych jest do wyłącznego użytku właścicieli.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Arezzo
Obszar: Valdichiana

Typologia: domostwo w Toskanii - relais

Powierzchnia wewnętrzna: 1150 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5000 mq

Główna willa: 350 mq
2 piętra
4 sypialnie

Relais z restauracją: 800 mq
Jadalnia na 70 osób
4 sypialnie
2 suite

Prywatny basen: 72 mq
Basen relais: 98 mq

Toskania - Valdichiana: Arezzo 25 km - Cortona 7 km - jezioro Trasimeno 20 km - Siena 45 km - Perugia 45 km - Florencja 80 km - lotnisko Amerigo Vespucci Florencja 78 km - lotnisko Galileo Galilei Piza 125 km

Ref: 1069
cena: € 2.900.000

wille toskania

posiadłości toskania
posiadłości na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Valdichiana

Słynna dolina między prowincjami Arezzo i Sieną w Toskanii, oraz między tymi z Perugii i Terni w Umbrii, Valdichiana obejmuje duży obszar terenu w centrum Włoch i dotyka dwa piękne regiony.
Uważana za jeden z najbardziej żyznych obszarów rolnych na półwyspie, Valdichiana jest również ziemią cennych win już od czasów etruskich. Północna część znajduje się na Via del Chianti, natomiast pozostała część jest znana z produkcji Czarnej Dziewicy (Bianco Vergine) wina Valdichiana, wina znanego i docenianego na całym świecie.
Istnieje wiele lokalnych tradycji, imprezy folklorystyczne i historyczne obszaru jak Giostra del Saracino w Arezzo, Palio dei Rioni Castiglion Fiorentino, Karnawał Foiano della Chiana, wyścigi osłów w Torrita di Siena, Maggiolata z Lucignano.
Wiele z nich jest tu luksusowych domów i zabytkowych osiedli rozproszonych w całym regionie, co dodatkowo upiększania i dodaje prestiżu tym ziemiom, które są już wspaniałe.