LUKSUSOWA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ W UMBRII

66 zdjęć
Całkowicie zanurzone w Umbrii, to prestiżowe osiedle 1100 metrów kwadratowych wyróżnia się w pełnej krasie. Położony w pięknej oazie spokoju i relaksu, wzbogacone przez winnice, sady i mały las, piękny obiekt na sprzedaż we Włoszech został niedawno odnowiony i przywrócony do najwyższych standardów, aby  podnieść jego wartość.
W centrum osiedla luksusu, położonym na szczycie wzgórza, 450 metrów nad poziomem morza, znajduje się budynek główny z wieżą sięgającą 1300 roku.
Dzięki sprytnemu wykorzystaniu lokalnych i naturalnych materiałów takich jak kamień i drewno, luksusowa willa w Umbrii jest bardzo ciepła i przytulna. Kamień dominuje przed obiektem, jest obecny w środku, gdzie część murów zostało pozostawionych w kamieniu, aby zapewnić większą autentyczność i naturalność całej konstrukcji.
Z belkami stropowymi, z kamienną ścieżką, po której idzie się do domu, do stylu mebli, atmosfera, którą się czuje jest rodzinna, intymna i przytulna.
Sześć pokoi z łazienkami, apartament o powierzchni 50 metrów kwadratowych (z salonem, kominkiem, jadalnią, łazienką, sypialnią z podwójnym łóżkiem, kuchnią) i suite (z trzema sypialniami dwuosobowymi, dwoma łazienkami i salonem z kominkiem) zajmują dużą powierzchnię nieruchomości.
Na zewnątrz, 14 akrów ziemi otacza wspaniałą willę w Umbrii. W całej tej fantastycznej okolicy, stoi gaj oliwny z 1000 drzew i winnicą, z której pochodzą Montepulciano i Sangiovese DOC.
Piękny basen jest niczym ośrodek wypoczynkowy 6.50x12.50, przedstawia wielką wartość i prestiż z zapierającym dech w piersiach widokiem na okolicę i wzgórza Umbrii, okazuje się być prawdziwym klejnotem pośrodku zieleni.
Depandance z różnymi rozwiązaniami mieszkaniowymi i dużą średniowieczną salą wielofunkcyjną otaczają luksusową nieruchomość na sprzedaż w Umbrii.
informacje techniczne

Region: Umbria
Miasto: Perugia
Lokalizacja: wzgórza - Perugia

Typologia: luksusowa posiadłość - posiadłość na sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 1100 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 14 ha

Główny dom: 2 sypialnie i 2 łazienki
Depandance: 4 sypialnie, każda z łazienką, oraz 1 apartament (z 3 dwuosobowymi sypialniami, 2 łazienkami)
1 mieszkanie o 50 mq
Razem: 9 sypialni i 11 łazienek + 1 mieszkanie

Basen 6.50x12.50

Grunty z winnicą i gajem oliwnym

Depandance
Sala wielofunkcyjna

Umbria - Perugia. Perugia 35 km - jezioro Trasimeno 45 km - Orvieto 25 km - Terni 30 km – Spoleto 25 km.

Ref: 0591
cena: € 2.800.000

historyczna posiadłość

willa na sprzedaż
epokowa rezydencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Perugia

Umbria - Perugia. W strategicznej pozycji pomiędzy Rzymem, Florencją i Sieną, Perugia jest jednym z najpiękniejszych miast w naszym kraju, ze swoimi antycznymi etruskimi murami otaczają pięć historycznych dzielnic. Mimo, że mury są pochodzenia etruskiego, większość dokumentów historyczno - artystycznych oraz miejskich potwierdzją, że Perugia sięga czasów średniowiecza i renesansu.
Niekwestionowanym symbolem miasta jest Fontana Maggiore, zbudowana w XIII wieku. Innym miejscem w okolicy jest Palazzo dei Priori, uderzający wielkim portalem, gdzie można znaleźć słynne posągi Griffina i Lwa, które także stanowią obrazy miasta.
Zarówno Perugia oraz wiele historycznych miejscowości wokół miasta są domem dla fantastycznych luksusowych willi, zbudowanych w czasie zarówno pomiędzy murami miasta jak i na wsi.