LUKSUSOWA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

48 zdjęć
Piękny i luksusowy dom na sprzedaż w Toskanii, w prestiżowym rejonie Chiana Valley, nieskażonej okolicy, gdzie można jeszcze poczuć typową toskańską tradycję.
Sięga czasów średniowiecza, starożytna posiadłość w Toskanii została odnowiona z zachowaniem oryginalnych elementów i przy użyciu nowych materiałów i  materiałów bio-kompatybilnych, zgodnie z szacunkiem dla przyrody i środowiska naturalnego.
Dom na sprzedaż w Toskani oferuje: 4 suits oraz 4 apartamenty, które składają się na całą nieruchomość i są w stanie pomieścić dużą liczbę osób.
Każdy pokój jest jasny, klimatyzowany i dobrze utrzymany: meble śledzą swoisty romantyczny i przytulny styl luksusowej wiejskiej willi w Toskanii. Stare podłogi z terakoty i wyeksponowane belki drewniane, typowe dla  klasycystycznego stylu Toskani, są obecne w każdym zakątku domu i podkreślają dotyk gościnności i serdeczności, który ja przenika.
Na zewnątrz, wspaniały basen, otoczony ogrodem i pięknie utrzymany park, oferują rewelacyjne widoki na okoliczne zielone wzgórza. Jacuzzi na zewnątrz, tuż obok basenu, nadaje klasy do relaksu i pozwala spędzić wyjątkowe chwile, absolutny spokój, oddech ciepła Toskanii i widoki na słodkie toskańskie wzgórza.
Klasyczna fasada z cegły willi na sprzedaż we Włoszech idealnie pasuje do wszystkiego co ją otacza: znajome ciepło przekazywane przez ciepłe kolory konstrukcji idealnie wtapiają się w relaksującą zieleń otaczającej roślinności, błękitem basenu i jasnym niebem, tworząc idealny wizerunek, obraz niczym z pocztówki.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Arezzo
Lokalizacja: Val di Chiana

Typologia: luksusowa toskańska posiadłość - wille i gospodarstwa

Powierzchnia wewnętrzna: 700 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6 ha

Psiadłość 600 mq
4 apartamenty
4 suits
1 duża jednostka używana jako biura / magazyn / obszar techniczny
Basen z podgrzewaną wodą
Jacuzzi na świeżym powietrzu
Park 6 ha
Zadaszenie 100 mq

więcej niż 900 m3 objętości budynku
i 1300 metrów kwadratowych ziemi

Toskania – Arezzo: Arezzo 25 km - Cortona 7 km - jezioro Trasimeno 20 km - Siena 45 km - Perugia 45 km - Florencja 80 km - lotnisko Florencja Amerigo Vespucci 78 km - lotnisko Galileo Galilei 125 km.

Ref: 0598
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille i posiadłości

posiadłości w toskanii
toskański majątek

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Valdichiana

Toscana - Valdichiana. Dolina między prowincją Arezzo i Siena, w Toskanii, a wśród tych Perugi i Terni, w Umbrii, Valdichiana obejmuje dużą powierzchnię obszaru w centrum i dotyka dwa regiony.
Miejsce w jednym z najbardziej żyznych terenów rolniczych półwyspu. Valdichiana to również kraina doskonałych win od czasów etruskich. W północnej części znajduje się w Via del Chianti, natomiast pozostała część jest znana z produkcji Bianco Vergine w Valdichiana wina znanego i cenionego na całym świecie.
Istnieje wiele lokalnych tradycji, imprezy folklorystyczne oraz rekonstrukcje historyczne obszaru jak: Giostra del Saracino w Arezzo, Palio dei Rioni w Castiglion Fiorentino, Karnawał Foiano della Chiana, Palio osłów w Torrita w Siena, Maggiolata z Lucignano.
W tej okolicy typowo toskańskiej, jest wiele luksusowych domów i zabytkowych nieruchomości rozrzuconych na całym obszarze, które dodatkowo ozdobiają i nadają prestiżu tym ziemiom, już samym w sobie pięknym.