Luksusowa posiadłość na sprzedaż w Asti

full screen
39 zdjęć

W prowincji Asti, na wzgórzu, jest na sprzedaż luksusowa posiadłość ze stajniami.
Kompleks w Piemont składa się z głównej rezydencji, doskonale odrestaurowanej o około 600 metrach kwadratowych, rustyku o 450 metrach kwadratowych do odrestaurowania i wspaniałej stajni o 200 metrach kwadratowych.
Luksusowy dom na sprzedaż, do którego można dojść przez piękną, wysadzaną drzewami ulicę, posiada dwa poziomy i cieszy się doskonałą lokalizacją w otoczeniu dziewiczej, zielonej scenerii. Wnętrza, pięknie odrestaurowane i wyposażone w eleganckie meble, posiadają dziesięć ekskluzywnych pokoi i cztery łazienki.
Duży park z pięknym prostokątnym basenem otacza nieruchomość, która posiada w sumie około 4,7 ha ziemi, które obejmują winnicę, las orzecha laskowego i ujeżdżalnię poświęconą szkoleniu koni.
Jest to rodzaj naprawdę wyjątkowej nieruchomości, w pełni spełniającej wymagania nie tylko miłośników koni, którzy znajdą świetnie zorganizowaną strukturę, która może powitać i jak najlepiej zarządzać końmi, ale także tych, którzy chcą typowego domu na wsi Piemont, nie daleko od wielkich miast, w ciszy i prywatność tej prowincji.
Niewiele restrukturyzacji dużego rustyku w sąsiedztwie willi pozwolą uzyskać dodatkowy dom o dużej powierzchni lub pozwolą na rozbudowę głównej rezydencji.

informacje techniczne

Region: Piemont
Województwo: Asti

Typologia: luksusowa posiadłość z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 1.250 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4,7 ha

Główna willa: 600 mq
Stajnie: 200 mq
Rustyk: 450 mq
Basen
Szkoła dla koni
Winnica
Las orzecha włoskiego

Autostrada 8 km – Asti 18 km – Alba 20 km -  Turyn 50 km – Mediolan 140 km – Alessandria 50 km

Ref: 1044
cena: Do 2,5mil

wille i posiadłości

piemont
willa z basenem

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Asti

Znane i cenione dzięki słynnym winom i specjałom kulinarnym, Asti i jej prowincja są to malownicze miejsca w Piemoncie, bogate w historię i otoczone przez wspaniały charakter zielonych wzgórz Piemontu.
Obszary te są usiane wspaniałymi luksusowymi willami, zabytkowymi i pięknymi epokowymi domami, w których romański, gotycki, barokowy i secesyjny styl znajdują swój najwyższy wyraz. Prowincja oferuje zróżnicowany i prestiżowy dobytek nieruchomości i architektury oprócz doskonałej lokalizacji do odkrycia, jak: termy, wzgórza Langhe, Monferrato, starożytna Via Francigena z romańskimi kościołami i średniowiecznymi zamkami.
Dla tych, którzy szukają piękna i luksusu, prowincja Asti jest to zdecydowanie  bardzo interesujące miejsce.