LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆNA SPRZEDAŻ W CHIANTI

22 zdjęć
Fascynujący obraz wzgórz Chianti, w otoczeniu lasów, gajów oliwnych i winnic, jest na sprzedaż ten wspaniały dom w Toskanii, przeznaczony na relais, podzielony na kilka drobnych budynków, zbudowany z kamienia, o łącznej powierzchni 5000 metrów kwadratowych i posiadający 200 ha gruntów. Ten ostatni jest dedykowany w szczególności do produkcji wina głównie w oparciu o uprawy winnic w Chianti Classico Gallo Nero, który zajmuje 35 hektarów ziemi. 6 dodatkowych hektarów przeznaczono pod uprawę organicznych gaji oliwnych, a pozostała część przeznaczona jest na zagajnik.
Krajobraz, który otacza ten obiekt, luksusową nieruchomość na sprzedaż we Florencji, daje możliwość życia w pełni i zanurzenia się w spokoju i przyrodzie, ale także zrelaksowaniu się przy basenie i pójściu do odkrycia dawnych wsi i miast, a także Florencji, Sieny i Arezzo, które tworzą tak zwany „Złoty Trójkąt” Toskanii. Budynki, zbudowane według charakterystycznego stylu Toskanii zostały starannie odrestaurowane, aby uzyskać przytulne prestiżowe wille na sprzedaż, przy zachowaniu oryginalnej konstrukcji budynków. Te rezydencje zostały zbudowane w najstarszej części nieruchomości, która sięga tysięcznego roku i odzwierciedla, zarówno we wewnętrzach jak i powierzchni zewnętrznej rustykalny styl Chianti we Florencji. Dzięki niedawnej renowacji, apartamenty zostały wyposażone w szereg nowoczesnych udogodnień, które dobrze komponują się z tradycyjną atmosferą stworzoną przez klasyczne wykończenia i użyte materiały, takie jak: podłogi z terakoty i drewniane belki stropowe. Apartamenty otoczone są ciszą i dyskrecją i mają fantastyczny widok na Toskanię.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typolgia: Domostwa na sprzedaż Toskania – Prestiżowe wille na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 5000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 200 ha

11 apartamentów z własnym aneksem kuchennym
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
Restauracja
Bar
Sala konferencyjna
Siłownia
Schronisko dla zwierząt
Centrum thalassoterapii

2 baseny
Ogród: 5000 mq
Parking: 4000 mq
Teren: 200 ha

Toskania – Florencja: Greve in Chianti 12 km - Florencja 40 km - Lucca 118 km - Piza 148 km - Siena 45 km - San Gimignano 50 km - Volterra 71 km - lotnisko Florencja 51 km – wyciągi narciarskie 50 km – termy 45 km - Golf Club Ugolino 10 km - zjazd z autostrady: Incisa 12 km.

Ref: 0270
cena: € 14.000.000

zamki florencja

dom sprzedaż
willa morze toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Toskania - Florencja Greve jest jedyną gminą w prowincji Florencja, która jest w całości w regionie Chianti. W tym regionie, produkuje się słynne wino Chianti Classico i słynną oliwę z oliwek: to Greve w regionie Chianti jest uważane za stolicę. Miasteczko we Florencja w Toskanii zostało położone na południowym skraju „Agro Florentia”, kiedy powstaje kolonia rzymska, ale archeolodzy i eksperci Etrusków czynią jej pochodzenie berdziej starożytnym. Tędy przechodziła antyczna Via Cassia, wzdłuż której Silla stworzyła siedzibę kolonii swoich weteranów i gdzie nadal można podziwiać piękny romański kościół, który przypomina o istnieniu świątyni westalka.
Około tysięcznego roku, Toskania zaczęła rosnąć, by stać się największym centrum Chianti, Greve było końcową krainą Signoria we Florencji do jej naturalnego wroga: Sieny. I jest tak do dzisiaj z innych punktów widzenia: z uprawy wina DOC, oliwy z oliwek z jej delikatnym smakiem sprzeciwia się bardziej ostremu, w pełni nasyconemu w południowej części półwyspu, w poszukiwaniu czarnych i białych trufli i produkcji mięsa znanego na całym świecie dzięki zwierzętom z Cinta Senese, najwyższej jakości i niepowtarzalnych, jak również obecności całej szerokiej gamy łowiectwa teraz nieosiągalnego w innych częściach kraju. Jedzenie i wino miasta Toskanii w miejscowości Florencja przyczyniło się wraz z permanentną i malowniczą okolicą Greve w Chianti, aby ten obszar stał się ulubionym miejscem dla turystów, podróżników i intelektualistów z całego świata.