LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ WE FLORENCJI

48 zdjęć
- 47 Tajemnice zdjęć zostań złotym członkiem
Znajduje się na wzgórzach w pobliżu Florencji, w otoczeniu spokoju wiejskiego raju, luksusowa willa na sprzedaż w Toskanii, cieszy się wyjątkowym widokiem na dolinę rzeki Arno. Podczas spaceru w pięknych włoskich ogrodach tego zabytkowego budynku, który przez wieki, jest atrakcją tej luksusowej willi, można kontemplować szeroki krajobraz i czuć się zanurzonym w samym sercu Toskanii.
Zabytkowy dom pełen uroków, które ujawniły się stopniowo tym, którzy pozwalają sobie, aby je odkryć, luksusowa willa zachwyca każdego, kto zatrzymuje się, by ją podziwiać.
Wnętrze willi na sprzedaż w Florencji i budynki gospodarcze do niedawna niedostępne dla publiczności, teraz używane są jako luksusowa struktura. Mogą pomieścić gości i być wynajmowane na konferencje i działalności kulturalne.
Elegancki luksusowy dom położony we Florencji został zbudowany w 1610 r., kiedy nowy właściciel rozpoczął budowę willi i układ ogrodów. W XIX wieku, wraz z częstym oddawaniem tego historycznego budynku z ręki do ręki rozpoczął się okres opuszczenia i zaniedbania. W 1896 roku rozpoczęto głęboką odbudowę wspaniałego pałacu w Toskanii. Cztery domy nieruchomości zostały starannie odrestaurowane i używane jako apartamenty i luksusowe wille wyposażone w antyki rodziny i wyposażone we wszystkie nowoczesne urządzenia.
Wnętrze luksusowej willi na sprzedaż we Włoszech jest dobrze zorganizowane: na parterze jest wejście ze sklepieniem, na dziedzińcu ganek, salon z widokiem na ogród, 4 podwójne pokoje z 2 łazienkami. Na pierwszym piętrze w pięknej zabytkowej willi jest 5 dwuosobowych i 3 podwójne sypialnie z łazienkami, duży salon z tarasem z widokiem na zabytkowy ogród, jadalnia, duża kuchnia , pralnie / prasowalnie, winda. Parter luksusowej willi, z jej dwoma eleganckimi salonami, swoim wewnętrznym, arkadowym dziedzińcem i różnymi biurami i salami konferencyjnymi są dostępne dla przyjęć, konferencji, wystaw i innych wydarzeń.
Poza wspaniałością luksusowej willi we Florencji, wzdłuż bowling-green, znajduje się kaplica i Neptun: pierwszy, który był pierwotnie częścią XVII -wiecznej kaplicy, drugi znajduje się w pobliżu posągu „Neptuna” w stawie lili wodnych. W sąsiedztwie zabytkowego domu znajdują się szklarnia dla cytrusów i stare przekształcone gospodarstwo.
Ta luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech to prawdziwe wyrafinowanie, prestiż, klasa i historia. Dla tych, którzy chcą jak najwięcej z życia, ta prestiżowa nieruchomości we Florencji okazuje się być idealnym kompromisem pomiędzy stylem i luksusem, elegancją i komfortem.
informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Zabytkowa rezydencja - wille na sprzedaż Toskania

Główna willa:
Powierzchnia wewnętrzna: 4675 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 18000 mq między ogrodem i  gruntami

Pokoje: 9
Łazienki: 5
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
Pomocnicze pokoje do użytku przez służby
Ogród
Duży basen

Odległości:
Centrum miasta Florencja: 6 km - lotnisko Firenze / Peretola: 10 km - Golf Club dell’UGolino: 15 km - Siena 60 km - Piza: 90 km - Plaża Forte dei Marmi: 120 km.

Ref: 0465
cena: Oferta zarezerwowana

willa luxury

prestiżowy dom
sprzeda się domy i wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja, lokalizacja luksusowej willi na sprzedaż, jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiórem prac, które przekształcają się w tkankę miejską. Serce Florencji to Plac della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków dalej znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschiego z towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Settignano, małe miasteczko położone w środku cichego wzgórza stanowi ramkę Florencji, ma swoje korzenie w legendzie, jej założycielem był Settimo Severo, cesarz rzymski. Znaleziono ślady starożytności, dokumenty mówiące, że Settignano istniało już przed tym cesarzem. Jednak od czasów starożytnych Settignano było uważane za wzgórze rezydencji, idealne do medytacji i wypoczynku latem, świadectwem są zamki, wille, średniowieczne notabli Florentine (część guelfa). Nawet w ostatnich czasach, kraj stanowił ulubione miejsce ludzi wysokiej kultury między innymi: . Giovanni Boccaccio, Michelangelo Buonarroti, Tommaseo, Gabriele D'Annunzio, Leo Stein itp., którzy docenili jego ciche i lekkie wzgórza, winnice i gaje oliwne.