LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ WE FLORENCJI

12 zdjęć
Zanurzona w zielonych wzgórzach Florencji, w wiosce Villamagna, wspaniała, urokliwa willa na sprzedaż znajduje się w niewielkiej odległości od Florencji i oferuje wspaniały widok na okolicę.
Luksusowy obiekt składa się z głównego budynku, który ma powierzchnię 295 metrów kwadratowych i małej stodoły do renowacji ewentualnie jako depandance.
Dom na sprzedaż we Włoszech posiada dwa piętrz: na parterze znajduje się z kuchnia, jadalnia, salon, łazienka i dodatkowy pokój. Pierwsze piętro składa się z 4 sypialni, łazienki i dodatkowego pokoju.
Obiekt posiada pół hektara ziemi z drzewami oliwnymi, dekoracjami i uroczym, typowym toskańskim zapleczem.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Wille Florencja – domostwa Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 295 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5000 mq

Sypialnie: 4
Łazienki: 2
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1
Salon: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Teren 5000 mq

Toskania - Florencja: Florencja 6 km – Piza 90 km - Lucca 83 km - Montecatini Terme 52 km - Circolo Golf Ugolino 2 km - Grotta Giusti Terme & Hotel 52 km - lotnisko Florencja 13 km – zjazd z autostrady: Firenze nord 11 km.

Ref: 2086
cena: € 1.500.000

sprzedaż domostw

sprzedaż gospodarstwo rolne toskania
luksusowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania Florencja Bagno Ripoli: zapewne zbudowana jako wieś Etrusków z nazwą Marm, zmieniają się w trzecim wieku w miejsce handlu. Nazwa przypomina prace wodne Ripulae wzniesione do obrony przed zalaniem przez Arno.
Terytorium w Toskanii, zawsze było przeznaczone na rolnictwo, rozszerzając się również na prawym brzegu rzeki Arno, zostało uznane za model zarządzania gospodarstwem. Repetti, w swoim „Słowniku geograficzno-fizyczno-historycznym Toskanii” (1833) definiuje „... ogród Florencji.. najsmaczniejszy, najbardziej owocny, najbardziej zaludniony przez wille ...”.
W 1774 nastąpił przełom pierwszej redukcji powierzchni miejscowości Florencja, potem następuje kolejny wiek, odliczenie przeciwnej strony Arno, a skończywszy na formacji Florencji i zmian w 900 roku, która dała obecne granice.