LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ WE FLORENCJI

20 zdjęć
Położona w przepięknej okolicy, z pięknym widokiem na miasto Florencji i Fiesole, jest na sprzedaż ta zabytkowa willa z XVI wieku, zbudowana wokół wieży z XIII wieku, której wciąż są widoczne charakterystyczne resztki, takie jak perimentrali ścian, niektóre okna i sklepienia. Ogrody w kształcie tarasów są bogato obsadzone, lasy sosnowe i dębowe oraz cyprysy otaczają nieruchomości na sprzedaż w Toskanii, która ma 26 hektarów ziemi. Luksusowa nieruchomość, z siedzibą we Florencji, z widokiem na wspaniałą panoramę, która ogarnia widok z Chianti do Alp Apuańskich obejmuje dwa budynki: dwór i luksusowy dom o łącznej powierzchni 2350 metrów kwadratowych.
Dworek na sprzedaż jest umieszczony na czterech poziomach i był przedmiotem poważnych prac remontowych, które przyweóciły nieruchomość do pierwotnego piękna, dodając nacisk na poszczególne elementy, takie jak drewniane belki stropowe, podłogi z terakoty i oryginalne urządzenia w jak najbardziej typowej toskańskiej tradycji. Znajdują się tam przestronne i eleganckie salony z kominkiem, pokoje są bardzo jasne, szczególnie imponujący jest mały dziedziniec który sprawia, że willa staje jeszcze bardziej cenną własnością.
Luksusowe gospodarstwo, które jest również na sprzedaż, rozłożone jest na dwóch poziomach i ma powierzchnię 350 metrów kwadratowych.
Wnętrza wykończone są z antycznymi meblami i tworzą ciepłą, przytulną i intymną atmosferę: idealne miejsce do spędzenia wakacji w otoczeniu spokoju Toskanii.
informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: wille na sprzedaż w Toskanii – Epokowe wille
Powierzchnia wewnętrzna: 2350 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 26 ha
 
Główna willa: 2000 mq
Gospodarstwo: 350 mq
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Całkowita powierzchnia działki: 26 ha
 
Toskania - Florencja: Fiesole 2 km - Florencja 10 km - Montespertoli 48 km - Castelllina w Chianti, 51 km - San Gimignano 63 km - Florencja 68 km - Lucca 98 km - Piza 118 km - Dante AlighieriGolf SPA & Country Club 0,5 km - lotnisko Florencja 8 km – Zjazd z autostrady: Florencja sud 7 km.

Ref: 0259
cena: Ponad 10mil

prestiżowy dom

wille florencja
willa toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja, Toskania,

Toskania - Florencja: lokalizacja luksusowej willi na sprzedaż, miasto w pobliżu Florencji ma starożytne pochodzenie. Monumentalne ruiny świadczą o istnieniu silnej osady Etrusków już w VII wieku przed naszą erą. Później, około 225 p.n.e., cały obszar Toskanii rządzony był przez Galów, którzy zostali później wypędzeni przez Rzymian.
W czasie wojny domowej, wioska w Toskanii niedaleko Florencji, występuje przeciw Rzymowi i zostaje surowo ukarana przez Porcio Catone. W sporze między Silli i Mario, staje po stronie tych ostatnich.
Wieś w pobliżu Florencji była wtedy siedzibą garnizonu wojskowego, który powstał wokół starożytnego rzymskiego miasta Faesulae które szybko staje się, dzięki większym budowlom (teatr, łaźnie, Capitol, forum, liczne świątynie .... ), najważniejszym ośrodkiem regionu Toskanii. Jego prestiż osłabł po barbarzyńskich najazdach i rozwoju ulic Florencji. W 405 r. wieś została zajęta przez Gotów w Toskanii. W 540 Belizariusz przetrwał długo oblężenie, które ostatecznie zostało stonowane głodem. W epoce lombardzkiej i karolińskiej, biskupi Fiesole cieszyli się silną władzą polityczną i gospodarczą, która zakończyła się w 1125, kiedy to miasto w Toskanii znalazło się pod panowaniem potężnej teraz Florencji. Od tego momentu Fiesole jest zawsze związana z pobliskim miastem Florencji, zachowując znaczną autonomię i stając się miejscem prestiżowych, luksusowch willi i miejscem wyrafinowanej turystyki, która trwa do dziś, miastem literatów i artystów, którzy cenią krajobraz i cechy artystyczne.