LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ WE FLORENCJI

17 zdjęć
Luksusowe nieruchomości na sprzedaż we Florencji, składające się z zabytkowego budynku z XIV wieku (była poczta dla powozów i koni), jak również jego depandances. Nieruchomość znajduje się na rozległym obszarze przyłączonym do rozszerzonego majątku państwowego przeznaczonego do ponownego zasiedlenia, oraz polowania, brak ruchliwych dróg w pobliżu, las, winnice, drzewa oliwne zapewniają przytulną atmosferę, doskonały spokój, który pozwala na korzystanie z  Florencji, której historyczne centrum jest oddalone o mniej niż 5 minut, nie odczuwa się tu wad zamieszania i urbanizacji. Restauracja całego kompleksu została przeprowadzona ze szczególnym uwzględnieniem historycznego okresu Toskanii, na którym budowa korpusu głównego, dużej struktury architektonicznej pozwala nawet dziś oddychać średniowiecznym charakterem, cechami takimi jak: surowość i trzeźwość, które wpłynęły na tamtą epokę. Droga dojazdowa do nieruchomości na sprzedaż we Florencji prowadzi przez 10 akrów typowej kampanii Toskanii, harmonijne ścieżki, pozwala na dotarcie zarówno na duży plac przed willą, gdzie jest szeroki parking chroniony starym drewnianym gankiem z dachówek i płytek z toskańskich depandances. Idąc wzdłuż ścieżki z pergolami winorośli, dojdziemy do basenu, otoczonego utwardzona podłogą i chronionym przed wścibskimi oczami. Przylega do basenu drewniana konstrukcja, w której mieści się sauna, masaż tajski. Luksusowa willa na sprzedaż oferuje również inne udogodnienia, takie jak kort tenisowy, sala bilardowa z bilardem i zabytkowe trzy niezależne depandances dla gości.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Luksusowe wille na sprzedaż – Sprzedaż willi we Florencji
Powierzchnia wewnętrzna: 1000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 10 ha

Luksusowa willa na 3 poziomach
2 budynki gospodarcze każdy na dwóch poziomach

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Kort tenisowy
Podgrzewany basen
Sauna tajska
Obszar masażu
Działka: 10 ha

Toskania: Florencja - Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km – wyciągi narciarskie - Monte Abetone 48 km - Golf Club Ugolino - Florencja 10 km - Montecatini Terme 35 km – lotnisko Florencja 5 km – zjazd z autostrady: A1/A11 Firenze Nord 2 km.

Ref: 0096
cena: Oferta zarezerwowana

willa w toskanii sprzeda się

wille sprzeda się
historyczne domostwa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu. Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi.
Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową.
Oprócz Uffizi, Florencja i Fiorentini posiadają najdoskonalszy przykład artystycznego piękna zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn: Wenus Botticellego i Dawid Michała Anioła. Dziedzictwo UNESCO, zabytkowe centrum Florencji można podziwiać w całej okazałości od Forte Belvedere, Piazzale Michelangelo i Fiesole, która oferuje jeden z najpiękniejszych widoków na dolinę rzeki Arno.
Lewy brzeg rzeki Arno, Oltrarno, jest obszarem, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą dawnej Florencji, w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci. Ale istnieje wiele literackich odniesień na terenie całego miasta: od dzielnic domów-wież, które zainspirowały wersety Dante Alighieri, spokój willi Medyceuszy, gdzie spotykali się uczestnicy akademii neoplatońskiej Lorenza Magnifico, do teatrów Pergola i Ogrodu Boboli.