LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ W TOSKANII

20 zdjęć
W odległości zaledwie 400 metrów od morza, na wybrzeżu Toskanii, w pobliżu najbardziej ekskluzywnych ulic handlowych w Forte dei Marmi, znajduje się ta prestiżowa willa na sprzedaż, o 300 metrach kwadratowych, charakteryzuje się płynnym i zasadniczym stylem wnętrza, w których znajdziemy materiały o wysokiej jakości zwiększające podział przestrzeni, geometria formy zewnętrznej, klasyczna ale i dynamiczna. Na zewnątrz, ganek obejmuje 900 metrów kwadratowych ogrodu, którym jest otoczona luksusowa nieruchomość, posiada ona obszar relaksu z dominującym eleganckim basenem bez krawędzi, ogrzewanym i z hydromasażem, zamontowanym na drewnianej ramie.
Drewno, w różnych odcieniach, a także materiały naturalne są motywem przewodnim wnętrza tego znakomitego domu na sprzedaż w Toskanii, gdzie przestrzeń jest podzielona przez zestaw kolumn, z których jeden - wykonany z wyrafinowanej techniki trencadis- komponuje się z cennymi mozaikami koloru morza.
Open space posiada duży centralny hol, jadalnię, kuchnię i łazienkę. Znajdziemy tu również dwuosobową sypialnię oraz łazienkę z dużą sauną, obszar przed częścią sypialną.
Pierwsze piętro willi na sprzedaż rozwija się po obu stronach długiego korytarza centralnego, na którym znajduje się 1 pokój dwuosobowy z łazienką, 1 apartament z jasną, marmurową łazienką i master suite z podwójną marmurową łazienką, gdzie stoi wanna z hydromasażem znajdująca się na półwyspie pokrytym tym samym stylowym materiałem.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Obszar: Forte dei Marmi
Lokalizacja: Morze

Typologia: Forte dei Marmi Willa - Domy Forte dei Marmi
Powierzchnia wewnętrzna: 300 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 900 mq

Sypialnie: 4
Łazienki: 5
Salony: 1
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Baseny bez krawędzi z jacuzzi
Sauna

Toskania: Forte dei Marmi: Lucca 25 km - Piza 35 km - Florencja 86 km – centrum lotów - Altopascio 30 km – klub golfowy 0.5 km – termy & Spa termalne 40 km - lotnisko Piza 33 km - zjazd z autostrady: A1 Versilia 2 km.

Ref: 0052
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowy apartament

domostwo w toskanii
wille w lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi: w Marina di Pietrasanta przechodzimy do Riwiery Versilia i Alp Apuańskich: z niebieskiego morza do zieleni gęstego kasztanowca, z szerokich plaż do trudnych górskich szczytów.
Miasto, kilka kilometrów od stolicy luksusu Toskanii Forte dei Marmi, jest pełene luksusowych willi i jest przerywane chłodnymi lasami sosnowymi, położone jest na wybrzeżu Morza Tyrreńskiego, które oferuje piaszczyste plaże, o delikatnym nachyleniu w dół do morza. Ta pozycja sprawiła, że osada miejska stała się strategiczną od dominacji longobardzkiej, ale jej utworzenie, przez burmistrza Lucca Giuscardo od Pietrasanta, pochodzi z połowy XIII wieku. Pietrasanta zawsze charakteryzowała się żywą kulturą, prawdopodobnie od obróbki marmuru, który doprowadził do wzrostu kulturalnego i artystycznego miasta, która przyciągnęła do miesta osobistości takie jak: Michelangelo Buonarroti kończąc na Botero, Mitoraju i Calatrava.
Urocze miasto jest pełne luksusowych willi rozrzuconych po wzgórzach Toskanii, sięgających aż do morza. Park Versilia, sąsiedniej willi i bar Bitwy Imperium Rzymskiego, jest domem dla sezonu kulturalnego z teatrem, wystawami, dyskusjami i wieloma innymi imprezami, stała się wydarzeniem kulturalnym o interesie narodowym. Luksus i kultura łączą się w eleganckim uścisku między morzem a wzgórzami, sztuką i rozrywką prestiżowych willi i zabytkowych kościołów.