LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ W TOSKANII

36 zdjęć

Ustawiona w kluczowym miejscu w Toskanii, Piza, jest teraz na sprzedaż ta luksusowa nieruchomość wykorzystywana jako kompleks zakwaterowań na wysokim poziomie. Te luksusowe wille na sprzedaż w Pizie mogą stanowić, dla tych, którzy kupują kompleks w całości, doskonałą inwestycję na emeryturę w aktualnej konformacji, które przedstawiają perspektywę nowych projektów, które uzupełniają i tak już bogate przeznaczenie.
Luksusowa nieruchomość, nowe budownictwo, ma łatwy dojazd z autostrady A11 lub Firenze-Pisa-Livorno, jawi się jako idealne miejsce dla szerokiej publiczności. Serce struktury na sprzedaż w Toskanii kręci się wokół ekskluzywnej prestiżowej nieruchomości, kompleksu komercyjnego dobrze obsługiwanego przez różne „pokoje tematyczne” ponad kilka domów i prestiżowych willi, w której na zewnątrz znajdują się lounge bar, pizzeria i enoteka, do restauracji i do hotelu. Prestiżowy budynek w Pizie jest uzupełniony przez piękny dom gier na wieczory pełne emocji. Wybór inwestycji w przedsiębiorczość w tak zróżnicowanej ofercie ma dobre wyniki, ponieważ oczka łańcucha doskonale się przecinają, spychając zainteresowanie opinii publicznej we wszystkich kierunkach. Pierwsza seria obrazów jest istotna, aby w pełni docenić strukturę w pierwszej eksploracyjnej podróży.
Cały prestiżowy kompleks nieruchomości na sprzedaż w Toskanii jest połączony łącznikiem, jakością opieki i ekskluzywnością. Wnętrza luksusowych willi na sprzedaż potwierdzają doskonałe wrażenia odbierane z zewnątrz. Pomieszczenia są utrzymane i wzmocnione przez sufity i podłogi najwyższej jakości i umeblowanie, które stawia nas w swobodnej atmosferze, sprawiając, że „czujemy” wartość miejsca, jego elementy oraz serwis.
Luksusowa willa, w której mieści się hotel, który jest również na sprzedaż, mieści się w dawnej wsi całkowicie odnowionej i wyposażonej we wszystkie nowoczesne udogodnienia, posiada 67 pokoi, w tym junior-suites i suites. Nie brakuje sali konferencyjnej, niezbędna dla klienteli wysokiej klasy biznesowej. Meble majestatycznej, luksusowej nieruchomości nowo wybudowanej na miarę podkreśla specyfikę kompleksu, podkreśla jakość, którą można wyczytać z oczu gości, którzy szukają inwestora. Dziś, we Włoszech, niewiele luksusowych nieruchomości o charakterze zabawy-luksusu oferują tak dużo i w tak różny i użyteczny sposób.
Z suite na wielu poziomach, zbudowanych z troską rzemiosła, elegancji ciepłych barw każdego pomieszczenia. Od próbnego pola golfowego, z którego można docenić wspaniały krajobraz Toskanii po wspaniałe baseny ze zjeżdżalniami, platformami do skoków godnymi profesjonalistów, teraz bardziej intymne i relaksujące, luksusowe wanny, które oferują zmiany formy i środowiska, jeszcze przed wejściem do wody, przyjemność bardziej wyjątkowa niż rzadka.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Piza
Lokalizacja: Piza

Typologia: Luksusowe wille – sprzedaż luksusowe domy
(A) Całkowita aktualna powierzchnia Centrum 84.000 mq
Powierzchna zakryta aktualnego użytku Centrum 11.000 mq
- z czego powierzchnia działalności handlowej 15 miejsc Shop White 2000 mq
- w tym obszar hotelu 3600 mq
Zaopatrzona powierzchnia i zielony pozostały parking 73.000 mq
 
 
(B) Powierzchnia terenu z możliwością budowy 128.400 mq
- Sektor L 76.000 mq o przeznaczeniu turystycznym / hotelowym / rekreacyjnym
- 38.000 metrów sześciennych powierzchni pokrytej brutto (12.700 mq H = 3m)
- z czego 63.800 mq równych 84% całej powierzchni pokrytej sektoru L
 
- Sektor KL 91.000 mq o przeznaczeniu handlowym
- 136.500 metrów sześciennych powierzchni zakrytej brutto (27,300 nlq)
- z czego nieruchomość MAPE’S 64.600 mq równe 72%
 
(C) Powierzchnia użytków rolnych 13.000 mq
 
POWIERZCHNIA ZIEMI (D = A + B + C) 225.400 mq
 
Dancing: ponad 400.000 odwiedzających każdego roku.
  - The Viper
  - Viperotto
  - La Piazzetta
  - New Entry
  - Bodega Rodzinna
  - Caragatta
 
Sop White: o łącznej powierzchni około 2000 mq
  - galeria w sąsiedztwie restauracji Calandrino
  - bar, kiosk, apteka, sklep z tytoniem, enoteka, salon fryzjerski, solarium, spa, centrum estetyczne, sklepy odzieżowe, sala loteria wideo, biura dyrekcji
 
Restauracja: ponad 30.000 odwiedzających każdego roku.
Restauracja liczy 15 pracowników (w tym 4 w niepełnym wymiarze godzin).
 
Hotel:
  - 4-gwiazdkowy hotel składa się z 66 pokoi (junior suites oraz suites)
  - w hotelu znajduje się sala konferencyjna.
  - Polityka marketingowa jest od zawsze finalizowana przez klientów biznesowych i „high-end”
  - hotel posiada 22 pracowników (w tym 2 w niepełnym wymiarze godzin)
 
Działalności NO CORE:
  - pizzeria
  - boiska do piłki nożnej
  - lounge Bar
  - pasaż handlowy
  - systemy GSM
  - stacja serwisowa
  - parkingi
  - grunty rolne

Ref: 0421
cena: Oferta zarezerwowana

sprzedaż prestiżowej nieruchomości

luksusowe nieruchomości
luksusowe wille sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskania - Piza: Calcinaia, gdzie znajduje się nasza ekskluzywna, prestiżowa nieruchomość, to małe miasteczko niedaleko Pizy, łatwo dostępne i dobrze obsługiwane przez sieć szybkich dróg i bogate w stawy. Założone w średniowieczu na prawym brzegu rzeki Arno, swoją nazwę zawdzięcza wielu piecom wapiennym, które w minionej epoce były budowane w gminie. Miasto Toskanii uczestniczyło w wojnach między republikami Pizy i Lucca, aż zostało podbite przez Florencję. Śledząc oryginalne mapy Leonarda da Vinci, właśnie w Calcinaia powstały fundamentalne prace hydrauliczne do regulacji rzeki Arno. Dzięki opiece i zmianom obszaru wsi w Toskanii, gdzie powstała urocza, prestiżowa nieruchomość nowej konstrukcji, która od tego czasu się śledzą, Calcinaia zwiększyła rolnictwo i proces industrializacji, który doprowadził ją do tego, że stała się ważnym i aktywnym ośrodkiem.
Kilka kilometrów stąd znajduje się Piza, słynna z krzywej wieży o dużej wartości historycznej i artystycznej również dzięki katedrze w stylu romańsko - pizy. Piazza del Duomo, gdzie znajduje się katedra i wieża została uznana za światowe dziedzictwo UNESCO. Wieża, dzwonnica z XII w. wysoka na 56 metrów, uzyskała swoje charakterystyczne nachylenie zaledwie dziesięć lat po rozpoczęciu jej budowy, co czyni ją jednym z najbardziej znanych włoskich zabytków na świecie. Piza jest również znana ze swoich uczelni i instytucji badawczych, począwszy od Scuola Normale Superiore, dla wszystkich „Normalna”, kolegium doskonałości ufundowane przez Napoleona. Piza jest także domem dla najważniejszego lotniska w regionie, Galileo Galilei, który oferuje bezpośrednie loty międzykontynentalne.