LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ W LUCCA

21 zdjęć
Zanurzona w zielonej i spokojnej okolicy wzgórz Lucca, zaledwie kilka kilometrów od miasta, znajduje się na sprzedaż ta posiadłość, używana jako zakwaterowanie, mieści się w starym młynie z 1600 roku, który został niedawno odnowiony dając większy luksus willi, jest ona już eksploatowana wraz z otaczającym krajobrazem, typowym dla Toskanii.
Willa w Lucca posiada niskie kamienne mury i podzielona jest na osiem mieszkań z osobnymi wejściami. Nieruchomość na sprzedaż w Toskanii jest otoczona przez 5000 metrów kwadratowych parku rozproszonych wśród różnych jednostek i wspólnych obszarów, takich jak parking i basen. Wnętrza mają łączną powierzchnię 1170 metrów kwadratowych i wyposażone są w wysokiej jakości wykończenia z drewnianymi belkami sufitowymi i podłogami z terakoty, które sprawiają, że pokoje stają się ciepłe i przytulne.
Apartamenty rozmieszczone są na dwóch poziomach, ale istnieje jeden, który zajmuje piwnicę. W willi znajdziemy jadalnię z aneksem kuchennym i łazienką na parterze oraz dwa salony i jadalnię na pierwszym piętrze, gdzie mieszczą się trzy sypialnie i dwie łazienki.
W pozostałych siedmiu apartamentach na parterze znajdziemy pierwszy salon i części sypialną. Pierwszy poziom każdego domu składa się z pokoju dziennego, jadalni, kuchni lub aneksu kuchennego, a także, w niektórych przypadkach, łazienki. Górne piętro posiada dwie lub trzy sypialnie i jedną lub dwie łazienki.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: sprzedaż luksusowa willa – Lucca wille
Powierzchnia wewnętrzna: 1170 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5000 mq

1 apartament:
Pokoje: 2
Łazienki: 3
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
Salon: 1

1 apartament:
Pokoje: 2
Łazienki: 2
Jadalnia: 1
Aneks kuchenny: 1
Salon: 1

4 apartamenty:
Pokoje: 2
Łazienki: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
Salon: 1

1 apartament:
Pokoje: 3
Łazienki: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
Salon: 2

1 apartament:
Pokoje: 3
Łazienki: 4
Jadalnia: 2
Kuchnia: 1
Salon: 2

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Basen
Park: 5000 mq
 
Toskania – Lucca: Piza 23 km - Florencja 55 km - Lucca 3 km - Forte dei Marmi 39 km - Klub golfowy Lappato 0.5 km – kąpieliska termalne 11 km – ośrodek narciarski 47 km – lotnisko Piza 19 km - zjazd z autostrady: Capannori 3 km.


Ref: 0192
cena: Od 5mil do 10mil

zamek na sprzedaż

real luxury estate
historyczne posiadłości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca


Toskania - Lucca: rodzi się jako wieś Ligurii i rozwija się jako rzymskie miasto, w szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Tuscia longobardów, potem w XII wieku zostaje miastem, a następnie Republiką. W średniowieczu miasto Toskanii jest znacząco związane ze starożytną Via Francigena, która była ważnym krokiem w kierunku obecności Świętej Twarzy, czczonej relikwii, która reprezentuje Chrystusa Ukrzyżowanego i znajduje się w katedrze Lucca. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, Lucca staje się jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza. Jego panu, Castruccio Castracani z Antelminelli udało się to tylko rozszerzyć antagonistyczną Florencję doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Altopascio, gdzie pokonał największą armię florencką ścigając ją pod mury Florencji.
Po śmierci Castruccio, miasto wpadło w okres anarchii, ulega panowaniu Visconti i późniejszej dyktaturze Giovanni Dell’Agnello, panu w Pizie. Odzyskał wolność dzięki interwencji cesarza Karola IV, Lucca zyskała wielką renomę w Europie dzięki swoim bankierom i handlu jedwabiem. Z wyjątkiem krótkiego okresu panowanie, jak za Paolo Guinigi, Lucca pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku do jej ostatecznego upadku z rąk Austriaków. W 1805 roku utworzyli oni Księstwo Lucci i Piombino, przypisane siostrze Napoleona Elisie Bonaparte i jej mężowi, Felice Baciocchi. W 1860 r. miasto zostało ostatecznie przyłączone do Królestwa Włoch.