LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ W LUCCA

16 zdjęć
Mieści się w zabytkowym budynku położonym w jednej z najbardziej charakterystycznych dzielnic zabytkowego centrum Lucca, jest to prestiżowy, luksusowy apartament na sprzedaż, który niedawno przeszedł remont.
Fasada willi w Lucca jest zbudowana z cegły i piaskowca i została całkowicie odnowiona, z zachowaniem integralności cegieł.
Własność posiada dwa piętra i zajmuje powierzchnię 420 metrów kwadratowych. Wnętrza są domem dla dużych sal, ściany i sufity w pokojach są ozdobione pięknymi freskami, które zostały odrestaurowane w typowym stylu toskańskim.
Parter składa się z dużego przedpokoju prowadzącego do salonu z widokiem na mały ogród, w którym znajduje się prywatny parking. Z salonu można dotrzeć do innych pokoi na parterze, w tym jeden to pralnia i przedpokój, gdzie znajdują się schody prowadzące na pierwsze piętro.
Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, dwie łazienki, kuchnia i duży salon, gustownie ozdobiony freskami, który daje dostęp do dużego tarasu.
Luksusowy apartament na sprzedaż w prywatnej kompletuje prywatna piwnica o 39 metrach kwadratowych, która jest zlokalizowana w piwnicy willi w Lucca.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: luksusowe appartamenty - wille w Lucca
Powierzchnia wewnętrzna: 459 mq
 
Pokoje: 3
Łazienki: 2
Salony: 2
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3
 
Prywatny parking
Piwnica: 39 mq
 
Toscana – Lucca: Piza 23 km - Florencja 55 km - Lucca 3 km - Forte dei Marmi 39 km - Golf club Lappato 0,5 km - termy 11 km – ośrodki narciarskie 47 km - lotnisko Piza 19 km – zjazd z autostrady: Capannori 3 km.

Ref: 0150
cena: Do 2,5mil

willa luxury

domstwo w toskanii
wille w lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: rodzi się jako wieś Ligurii i rozwija się jako rzymskie miasto, w szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Tuscia longobardów, potem w XII wieku zostaje miastem, a następnie Republiką. W średniowieczu miasto Toskanii jest znacząco związane ze starożytną Via Francigena, która była ważnym krokiem w kierunku obecności Świętej Twarzy, czczonej relikwii, która reprezentuje Chrystusa Ukrzyżowanego i znajduje się w katedrze Lucca. Jego panu, Castruccio Castracani z Antelminelli udało się to tylko rozszerzyć antagonistyczną Florencję doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Altopascio, gdzie pokonał największą armię florencką ścigając ją pod mury Florencji.
Po śmierci Castruccio, miasto wpadło w okres anarchii, ulega panowaniu Visconti i późniejszej dyktaturze Giovanni Dell’Agnello, panu w Pizie. Odzyskał wolność dzięki interwencji cesarza Karola IV, Lucca zyskała wielką renomę w Europie dzięki swoim bankierom i handlu jedwabiem. W 1805 roku utworzyli oni Księstwo Lucci i Piombino, przypisane siostrze Napoleona Elisie Bonaparte i jej mężowi, Felice Baciocchi. W 1860 r. miasto zostało ostatecznie przyłączone do Królestwa Włoch.