LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ W GROSSETO

20 zdjęć
W spokoju i pięknie krajobrazów Maremma, Grosseto, jest na sprzedaż ta wspaniała willa z 600 metrami kwadratowymi umiejętnie odrestaurowanymi, choć zachowującymi typowe cechy toskańskiego gospodarstwa i otoczone przez 10 ha gruntów pod uprawę winorośli do produkcji Morellino di Scansano DOCG.
Luksusowy obiekt cieszy się strategiczną pozycją, jest zaledwie kilka minut od morza w Argentario Grosseto, w którym można ustawić żagle, aby zwiedzić wyspę Giglio, Giannutri i Elba. Ponadto, będąc w samym sercu Maremma, luksusowa willa na sprzedaż jest otoczona przez typowo śródziemnomorską roślinność, jest w pobliżu ważnych etruskich stanowisk archeologicznych.
Willa na sprzedaż zaledwie kilka kroków od Argentario jest obecnie wykorzystywana jako struktura i oferuje dużo miejsca, które zapewniają prywatność i elegancję, gdzie pokoje są dobrze utrzymane i prezentują jakość wykończenia i wyposażenia, w typowej toskańskiej tradycji.
Hamlet luksusu kładzie się na trzech poziomach. Piwnica jest dostępna poprzez wewnętrzne schody i posiada siłownię, łaźnię turecką, dwie łazienki, pomieszczenie relaksacyjne, salę bilardową oraz duży salon urządzony w stylu rustykalnym. Parter zajmuje w pełni wyposażona kuchnia z drewna, jadalnia, salon z kominkiem oraz eleganckie meble, łazienka i pomieszczenia dla dozorcy, trzy sypialnie, dwie łazienki i studio. Pierwsze piętro ma sześć sypialni z łazienką, trzy mają również mały salon.
Wzbogaca domostwo na sprzedaż prywatna posesja z meblami ogrodowymi, gdzie znajdują się dwa baseny, jeden dla dzieci i jeden dla dorosłych z jacuzzi, altana i miejsce do grillowania na świeżym powietrzu. Do obiektu przynależy piwnica o 1200 metrów kwadratowych do przetwarzania i przechowywania wina.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Grosseto
lokalizacja: Grosseto

Typologia: domostwo na sprzedaż w Toskanii - Willa Grosseto
Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 10 ha
 
Pokoje: 9
Łazienki: 11
Salony: 3
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 2
 
2 baseny
Siłownia
Łaźnia turecka
Sala bilardowa
Piwnica
Winnica: 10 ha

Toskania – Grosseto: Marina di Grosseto km 10 – Porto Turistico Talomone km 15 – Argentario km 26 – Argentario Golf Club & SPA km 1 – Montalcino km 51 – Siena km 72 – Lago di Bolsena km 101 – Rzym km 181 – lotnisko Piza km 111 – zjazd z autostrady: Montiano km 3.

Ref: 0193
cena: Od 5mil do 10mil

luksusowe domy sprzedaż

luksusowe nieruchomości na sprzedaż
willa grosseto

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Grosseto

Toskania – Grosseto: początki Grosseto sięgają średniowiecza. Sporadyczne odkrycia dokonane w niektórych z najstarszych części miasta, nie są wystarczające, aby udowodnić pochodzenie etruskie i rzymskie. Od sierpnia 803 kościół św Jerzego i wiele jego posiadłości było w danych anfiteuse w Ildebrando Aldobrandeschi, którego następcami była szlachta Maremma do końca XII wieku. Tak rozpoczyna się „domena” Aldobrandeschi, z którym miasto Toskanii osiągnęło największą moc. Podczas, gdy rodzą się pierwsze pomysły na miasta, miasto w 1151 przysięga w Sienie, w którym na początku XII wieku zawarło umowę na przewożenie soli. W 1222 Aldobrandeschi przyznał obywatelom prawo do mianowania burmistrza, radnych i trzech konsulów. Akt posłuszeństwa wykonany Sienie został odrzucony. Wysyłanie 3000 ludzi ze Sieny i kilka „dobrych manier” ponownie założonych we wrześniu 1244 wierność i posłuszeństwo. Siena zastępuje więc Aldobrandeschi zatrzymując cesarskie przywileje.
Znów wolne po roku Grosseto, gdzie stoi piękna luksusowa willa, obok walk z Florencją w bitwie pod Monteaperti; ponownie zajęte, zniszczone, ekskomunikowane przez papieża Klemensa IV, odzyskuje wolność, została ogłoszona republiką na czele Maria Scozia Tolomei, oblegana przez Ludwika Bawarskiego i anty papieża Mikołaja V w 1336, przeszło ostateczne złożenie do Sieny. Traktat Cateaux Cambresis i upadek Sieny i Florencji pod Medici oznaczało, że Grosseto przekształciło się w twierdzę. Rozpoczęto budowę murów, został stworzony urząd Fossi, podczas osuszania i sieć dróg zaczęła rodzić się do życia. Medici jednak zaniedbali Grosseto i jego ziemie i tylko z przyjściem Pietro Leopoldo, w prowincji Grosseto, Siena zostaje oddzielona od podestiera i nowych zamówień politycznych i gospodarczych. Polityka dzieli Grosseto przez Wielkiego Księcia, Grosseto aktywnie uczestniczyło w odrodzeniu i wyjeżdża z Florencji Leopold II, zaczęło być jednym z wielu małych włoskich miasteczek w poszukiwaniu tożsamości.